Vložením e-mailové adresy se přihlásíte k odběru novinek.

 
 Aktuální verze

Detekční jádro: 18082 (20180920)

Produkty pro domácnosti: 11.2.63

Produkty pro firmy: 7.0.2073

 Kontrola počítače
ESET Online Scanner

ESET Online Scanner je rychlý nástroj pro kontrolu počítače a odstranění nalezených hrozeb.

 Záchranné médium
ESET SysRescue Live

ESET SysRescue Live je nástroj pro odstranění škodlivého kódu nezávisle na operačním systému.

Průvodci řešením
Průvodci řešením nabízejí krok za krokem, na základě několika otázek a vašich voleb, správné řešení nebo postup pro konkrétní situaci. Začněte kliknutím na zvoleného průvodce a poté v průvodci pokračujte zvolením dalšího kroku.

Program ESET je nutné po instalaci nebo po prodloužení licence aktivovat. Tento průvodce vás provede aktivací krok za krokem. Před spuštěním průvodce ověřte, že máte nainstalován správný program, který odpovídá vaší licenci.
Jednoduše zvolte jaký operační systém používáte a průvodce vám doporučí vhodný program.
V tomto průvodci jednoduše vyberte služby (role), které váš server zajišťuje a případně konkrétní serverovou aplikaci a dozvíte se, jaký program ESET je dopopručeno na tento server nainstalovat. Doporučené programy jsou platné pro fyzické i virtuální servery. U serverů na platformě Windows se předpokládá použití serverového operačního systému (Microsoft Windows Server).

Poznámka:
Na serverové operační systémy nikdy neinstalujte produkty pro ochranu koncových stanic ESET Endpoint Security a ESET Endpoint Antivirus!
Tento průvodce vás krok za krokem provede vypínáním či vhodným nastavením jednotlivých bezpečnostních modulů aplikace ESET. To je užitečné pro identifikaci a odstranění příčiny blokování aplikací třetích stran, síťové komunikace nebo např. v případě nestandardního chování jiného programu či operačního systému.

Poznámka:
Průvodce je určen pokročilým uživatelům.
Používáte ESET Remote Administrator 5 a plánujete přejít na aktuální verzi ERA 6? Tento průvodce Vám pomůže s migrací dat z ERA 5 do ERA 6.2 a také poradí postup, jakým aktualizujete jednotlivé klienty na ESET Endpoint Security / Antivirus 6.
Projděte si ESET Remote Administrator 6.5 od instalace až po vytvoření základní politiky pro klienty. Tento průvodce Vám pomůže se základním nastavením serveru pro vzdálenou správu, přidáním klientů, vytvořením dynamické skupiny a aplikováním základní politiky.