Průvodci řešením

Průvodci řešením nabízejí krok za krokem, na základě několika otázek a vašich voleb, správné řešení nebo postup pro konkrétní situaci. Začněte kliknutím na zvoleného průvodce a poté v průvodci pokračujte zvolením dalšího kroku.
 • Aktivace programu ESET

  Program ESET je nutné po instalaci nebo po prodloužení licence aktivovat. Tento průvodce vás provede aktivací krok za krokem. Před spuštěním průvodce ověřte, že máte nainstalován správný program, který odpovídá vaší licenci.

 • Průvodce výběrem programu – domácnosti

  Jednoduše zvolte jaký operační systém používáte společně s požadovanými funkcemi, a průvodce vám doporučí vhodný program.

 • Průvodce výběrem správného programu – firmy

  V tomto průvodci jednoduše vyberte služby (role), které váš server zajišťuje a případně konkrétní serverovou aplikaci a dozvíte se, jaký program ESET je dopopručeno na tento server nainstalovat. Doporučené programy jsou platné pro fyzické i virtuální servery. U serverů na platformě Windows se předpokládá použití serverového operačního systému (Microsoft Windows Server).

  Poznámka:
  Na serverové operační systémy nikdy neinstalujte produkty pro ochranu koncových stanic ESET Endpoint Security a ESET Endpoint Antivirus!

 • Průvodce řešením problémů

  Tento průvodce vás krok za krokem provede vypínáním či vhodným nastavením jednotlivých bezpečnostních modulů aplikace ESET. To je užitečné pro identifikaci a odstranění příčiny blokování aplikací třetích stran, síťové komunikace nebo např. v případě nestandardního chování jiného programu či operačního systému.

  Poznámka:
  Průvodce je určen pokročilým uživatelům.

 • Průvodce odemčením zablokovaného mobilního zařízení

  Tento průvodce vám pomůže v případě, kdy máte zablokované zařízení aplikací ESET Mobile Security nebo ESET Endpoint Security pro Android – například po výměně SIM karty.

  Vyberte, prosím, produkt, který v rámci zachování bezpečnosti vašich osobních dat telefon uzamknul.

 • ESET PROTECT

  Průvodci na akce související s novou generací konzole pro vzdálenou správu bezpečnostních produktů ESET.

 • Průvodce povolením síťové komunikace

  Pokud vám ESET firewall blokuje přístup ke konkrétnímu zařízení nebo komunikaci aplikace, je potřeba pro ni vytvořit výjimku.

 • Průvodce řešením nefunkční aktualizace produktu

  Pokud se vám nedaří aktualizovat detekční jádro a programové moduly produktu ESET, vyberte si jeden z níže uvedených scénářů a dále postupujte dle zobrazených kroků.