Databáze znalostí

Služby technické podpory

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 19.11.2019 16:33:41

Zakoupením licence nezískáváte jen právo používat produkt ESET, ale také automaticky dostáváte možnost čerpat nadstandardní služby technické podpory po celou dobu platnosti vaší licence. Pokud jste jen běžný uživatel, může se technik pomocí vzdáleného připojení připojit přímo na váš počítač a zde provést veškeré nezbytné úkony za Vás.

Pomůžeme Vám také s instalací produktu ESET a postaráme se i likvidaci případné nákazy ve vašem počítači. Firemní zákazníci mohou vždy jedenkrát ročně požádat o osobní návštěvu technika a mimo tuto službu využít také školení či konzultaci na naší adrese. Přehled všech služeb technické podpory s odkazy pro objednání najdete níže.

» Služby zdarma pro domácí uživatele s platnou licencí

» Služby zdarma pro firemní zákazníky s platnou licencí

Služby zdarma pro domácí uživatele s platnou licencí Jak objednat?

Běžná technická podpora

Běžná technická podpora je k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 20:00. Po dohodě nabízíme také pomoc on-line prostřednictvím vzdáleného připojení. Pro řešení vašich dotazů však můžete kdykoliv použít aktualizovanou Databázi znalostí.

Použijte jakýkoliv kontakt
na technickou podporu

První pomoc po zakoupení licence

Po zakoupení licence vám pomůžeme odinstalovat původní bezpečnostní řešení z počítače a nainstalovat produkt ESET s veškerým nutným nastavením. Služba zahrnuje odinstalaci předchozího produktu + instalaci, nastavení a otestování funkčnosti. Realizováno on-line pomocí vzdáleného připojení.

Použijte jakýkoliv kontakt
na technickou podporu

Kontrola a odvirování počítače - Antivirová ambulance

Pokud máte podezření, že je váš počítač nakažený, nebo jen chcete provést jeho kontrolu, obraťte se na nás. Počítač zkontrolujeme a v případě nákazy provedeme kroky k jejímu odstranění. Služba je poskytována on-line pomocí vzdáleného připojení, v sídle společnosti ESET (2, případně osobně u zákazníka (3.

Přejít na stránku
Antivirové ambulance

Bezpečnostní konzultace

Doporučíme Vám optimální produkt a poradíme, jak nejlépe zabezpečit váš počítač.

Použijte jakýkoliv kontakt
na technickou podporu

Služby zdarma pro firemní zákazníky s platnou licencí Jak objednat?

Běžná technická podpora

Databáze znalostí, telefon, e-mail (kontaktní formulář), on-line pomocí vzdáleného připojení (1, v sídle společnosti ESET (1.

Použijte jakýkoliv kontakt
na technickou podporu

Návštěva technika

V rámci platné licence nabízíme všem firemních zákazníkům s licencí na 25 počítačů a více jednou ročně návštěvu našeho technika. Zahrnuje max. 4 hodiny práce technika na místě + cestu.

Objednat pomocí
formuláře

1) Po předchozí domluvě s technikem.
2) Pokud není možné odvirovat či zkontrolovat počítač pomocí online vzdáleného připojení nebo po dohodě s technikem.
3)
Pouze v případě vážných důvodů (lidé s hendikepem, apod.).

Upozornění

Je dobré vědět:
Pokud nenalezneme řešení technického problému standardní formou podpory (telefon, vzdálené připojení, e-mail) nabízíme všem zákazníkům s platnou licencí osobní návštěvu technika. O realizaci návštěvy však rozhoduje vždy technik, který řeší daný problém.

nahoru

Štítky: služby, odvirování, konzultace, školení, výjezd technika, objednávka služeb

Hodnocení článku (634 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc