Jak stáhnout a nainstalovat ESET Mobile Security pro Android?

Autor: | Poslední úprava: 17.12.2013 13:52:00

Pokud si chcete nainstalovat bezpečnostní aplikaci ESET Mobile Security pro Android do svého mobilního zařízení (chytrého telefonu nebo tabletu) s operačním systémem Android, postupujte podle následujících kroků.

Nyní na Google Play

Ťukněte na výše uvedené tlačítko Google Play, nebo ve svém telefonu otevřete aplikaci Obchod Play a zadejte do vyhledávacího pole ESET Mobile Security.

Instalace ESET Mobile Security z Google Play

Klikněte na tlačítko Nainstalovat (nebo Instalovat).

Je dobré vědět:
Pokud vás webová stránka vyzve k přihlášení, přihlaste se Google účtem spárovaným se zařízením, do kterého aplikaci instalujete. Aplikace se nainstaluje do zařízení po připojení zařízení k internetu.

Jakmile dojde k úspěšné instalaci, při prvním spuštění aplikace se zobrazí průvodce nastavením. Po jeho dokončení můžete přejít k aktivaci. Další kroky popisujeme v příručce k ESET Mobile Security.

Poznámka:
ESET Mobile Security je možné používat zcela zdarma. Zadáním licenčních údajů odemknete prémiové funkce, jako je Anti-Theft, Filtr hovorů, Anti-Phishing a Audit aplikací. Jestliže zakoupíte aplikaci formou předplatného v Obchod Play, dojde při prvním spuštění k automatickému ověření vaší e-mailové adresy a aktivaci Premium verze.

Štítky: KB2997, ESET Mobile Security, instalace ESET Mobile Security, instalace mobile security, mobile security, instalace android, Obchod Play, Google Play, nainstalovat, instalovat