Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Jak zapnout funkci Anti-Theft v produktech ESET pro Windows?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 24.06.2021 16:34:48

Součástí vybraných produktů ESET určených pro domácí uživatele je funkce Anti-Theft, která umožňuje vystopování zařízení v případě ztráty nebo odcizení. Po vytvoření online ESET účtu a aktivaci funkce Anti-Theft si po označení zařízení jako ztracené monitorovat můžete zobrazit jeho polohu na mapě, získat snímky obrazovky i fotografie z webkamery, ve chvíli, kdy se zařízení připojí k internetu. Samozřejmostí je bezpečnostní opatření, kdy nálezce případně zloděj nedostane k vašim osobním datům a nehrozí jejich zneužití.

Pokud vlastníte notebook nebo jiný mobilní počítač a chráníte jej pomocí programu ESET Internet Security nebo ESET Smart Security Premium, aktivujte funkci Anti-Theft pomocí následujících kroků. Pro vypnutí funkce Anti-Theft si zobrazte tento návod.

Důležité:
Funkci ESET Anti-Theft neaktivujte, pokud je váš notebook vybaven technologií Intel Anti-Theft.

Otevřete hlavní okno programu ESET. Pokud nevíte jak, postupujte podle tohoto návodu.

V hlavním okně programu klikněte na odkaz Zapnout Anti-Theft.

Hlavní okno programu ESET

Poznámka:
Pokud jste upozornění na aktivaci Anti-Theft dříve vypnuli, můžete nyní funkci Anti-Theft zapnout kliknutím na Nastavení > Bezpečnostní nástroje a v části Anti-Theft přesuňte přepínač vpravo kliknutím do polohy zapnuto.

V zobrazeném dialogovém okně se přihlaste k účtu myESET pomocí svých přihlašovacích údajů, nebo klikněte na tlačítko Vytvořit účet.

Přihlášení k účtu my.eset.com

Je dobré vědět:
Pokud účet myESET nemáte vytvořený, vytvořte si jej dle tohoto návodu v příručce.

Pokud se vám při přihlášení zobrazí chyba ECP.5, zadali jste nesprávné přihlašovací údaje.

Zadejte název přidávaného zařízení (pod tímto názvem se bude ve vašem účtu myESET zobrazovat - výřez vpravo). Klikněte na tlačítko Pokračovat.

Přihlášení k účtu my.eset.com

Nyní dokončete nastavení v programu ESET kliknutím na tlačítko Dokončit nastavení na myESET.

Dokončení online registrace

Po úspěšné registraci se přihláste k účtu myESET a zkontrolujte, že je vše v pořádku. Klikněte na dlaždici ESET Anti-Theft pro zobrazení zařízení spravovaných službou Anti-Theft.

myESET portál

Je dobré vědět:
Nyní je by bylo dobré zařízení optimalizovat. V případě ztráty nebo odcizení zařízení klikněte v portálu  na tlačítko Moje zařízení je ztracené.

Video návod:
Ve videu se můžete seznámit s technologií Anti-Theft a jejím ovládání prostřednictvím portálu myESET.

Štítky: KB3158, SOLN3158, aktivovat Anti-Theft, zapnout Anti-Theft, antitheft

Hodnocení článku (2 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc