Novinky
Dub
14
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 14.04.2014 14:50:09
Upozornění

Upozornění:
Před aktivací programu zkontrolujte, zda máte aktivní internetové připojení.

číslo

Nejprve ověřte, zda máte nainstalován správný produkt (ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security), který odpovídá vaší licenci (obalu).

Upozornění

Poznámka:
V případě, že vlastníte ESET Family Security Pack, můžete použít libovolný produkt pro ochranu až 3 počítačů a 3 mobilních zařízení. Aktivační kód bude v tomto případě platný pro všechny produkty pro ochranu domácích počítačů a mobilů / tabletů.

číslo

V krabici s médiem (v obalu) najdete aktivační kód, tento kód si připravte.

Aktivace programu

číslo

Nyní si otevřete hlavní okno nainstalovaného produktu ESET a klikněte na tlačítko Aktivovat plnou verzi.
Pokud nevíte, jak otevřít hlavní okno produktu ESET, postupujte podle tohoto návodu.

Aktivace programu

číslo

Otevře se průvodce aktivací, zde vyberte volbu Aktivace pomocí aktivačního klíče a klikněte na tlačítko Další.

Aktivace programu

číslo

Do pole Aktivační klíč pečlivě zadejte aktivační kód z druhého kroku. Aktivační kód zadejte přesně tak jak je uveden v obalu (viz krok 2). Rozlišují se malá a velká písmena. Do ostatních polí zadejte své osobní informace včetně správné e-mailové adresy a klikněte na tlačítko Aktivovat.

Aktivace programu

číslo

Pokud jste aktivační kód zadali správně, zobrazí se potvrzení o úspěšně dokončené aktivaci. Nyní aktivačního průvodce zavřete kliknutím na Dokončit. Licenční informace budou automaticky uloženy do nastavení programu.

Na zadaný e-mail v předchozím kroku bude automaticky zaslána zpráva s licenčními údaji (uživatelským jménem a heslem). Další nebo opakovanou aktivaci již provádějte výhradně pomocí těchto údajů.

Aktivace programu

číslo

Po dokončení aktivace proběhne automatická aktualizace programu. Od této chvíle je program aktivován. Aktivace je platná až do data vypršení licence.

Aktivace programu

Varování

Důležité:
Pokud je aktivace úspěšně dokončena a program přesto není aktivován, postupujte podle tohoto článku.

Upozornění

Upozornění:
V případě chybně zadaného aktivačního kódu aktivace nebude úspěšná a průvodce aktivací zobrazí chybu. Vraťte se zpět, zkontrolujte a znovu zadejte správné údaje.

Aktivace programu