Novinky
Srp
8
Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 08.08.2019 07:15:24

Aktuální verze agentů používaných ke vzdálené správě zařízení prostřednictvím ESET Remote Administrator / ESET Cloud Administrator / ESET Security Management Center nejsou kompatibilní s chystanou verzí operačního systému macOS. Z důvodu změn v macOS 10.15 nebude po provedení aktualizace agent funkční. Na nových verzí agentů pracujeme. Do doby jejich vydání neaktualizujte operační systém na vámi spravovaných macOS zařízeních. V opačném případě nebudete schopni stanice vzdáleně spravovat a následně bude nutné agenta aktualizovat ručně.

Kdy bude dostupná nová verze agentů?

Novou verzi agentů, kompatibilní s macOS 10.15, vydáme v průběhu září 2019. Níže uvádíme kroky, které je nutné podniknout po vydání nových verzí agentů:


Následně můžete přejít na macOS 10.15.

Jak je to s podporou bezpečnostních produktů?

Aktuální verze ESET Cyber Security i ESET Endpoint Security budou na macOS 10.15 fungovat. Nicméně při jejich používání můžete v ojedinělých případech narazit na neočekávané chování. V brzké době po oficiálním vydání nové verze operačního systému bude rovněž dostupná aktualizace produktu zajišťující jeho plnou podporu.

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Ochrana před roboty 
 
Pro přidání komentáře musíte vyplnit ochranu před roboty.
Kolik je dva krát tři?