Vložením e-mailové adresy se přihlásíte k odběru novinek.

 
 Aktuální verze

Detekční jádro: 17442 (20180525)

Produkty pro domácnosti: 11.1.54

Produkty pro firmy: 6.6.2078

 Kontrola počítače
ESET Online Scanner

ESET Online Scanner je rychlý nástroj pro kontrolu počítače a odstranění nalezených hrozeb.

 Záchranné médium
ESET SysRescue Live

ESET SysRescue Live je nástroj pro odstranění škodlivého kódu nezávisle na operačním systému.

Novinky
Říj
1
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 01.10.2013 09:57:38

Vítejte na nových stránkách, na kterých najdete množství důležitých informací. Před prvním použitím doporučujeme se podívat do Nápovědy, kde najdete přehledně popsány všechny funkce, jež nové stránky nabízejí. K dispozici máte např. Databázi znalostí, Průvodce řešením pro vybrané situace a Novinky, které si nyní můžete nechat pohodlně zasílat na svůj e-mail.

Při koncipování těchto stránek, a především při vytváření jejich obsahu, jsme se snažili o maximální přehlednost a přístupnost. Jednotlivé články jsou psány tak, aby je pochopil i běžný počítačový uživatel. Tyto stránky by se tak měly stát výchozím bodem při řešení technických záležitostí s produkty ESET. Obsah stránek a především Databáze znalostí je proto aktualizován a doplňován na základě požadavků, které řeší technická podpora.

I přesto však budeme rádi, pokud nám dáte vědět Vaše nápady, připomínky a doporučení, ať už se budou týkat jednotlivých článků či stránek jako takových. Využít k tomu můžete komentáře pod jednotlivými články nebo standardní kontakty na technickou podporu. Díky, a držme novým stránkám palce!

Za celý tým technické podpory,
Martin Jonáš

Komentáře (1)

Miloslav Duchoň
16.10.2013 14:25:19
Dobrý den, mám kupovanou verzi ESS 6.0.316.2. Jak mohu přeinstalovat novou ESS 7, aby zůstalo staré nastavení vč. licence , je li to vůbec možné. Licence mi končí 20.2.2014. Děkuji Míla
Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Celé jméno:
E-mail:
Komentář:
Ochrana před roboty 
 
Pro přidání komentáře musíte vyplnit ochranu před roboty.
Kolik je dva krát tři?