Vložením e-mailové adresy se přihlásíte k odběru novinek.

 
 Aktuální verze

Virová databáze: 12993 (20160208)

Produkty pro domácnosti: 9.0.351

Produkty pro firmy: 6.3.2016

 Kontrola počítače
ESET Online Scanner ESET Online Scanner je rychlý nástroj pro kontrolu počítače a odstranění nalezených hrozeb.
 Záchranné médium
ESET SysRescue Live ESET SysRescue Live je nástroj pro odstranění škodlivého kódu nezávisle na operačním systému.
RSS kanál
Novinky
Lis
11
Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 11.11.2015 15:17:42

Společnost Microsoft příští týden vydá velkou listopadovou aktualizaci na svůj nejnovější operační systém Windows 10 s označením Treshold 2 (TH2). Bohužel se v systému nachází chyba, která způsobuje, že po provedení aktualizace může dojít k odinstalování antivirového programu ESET. Chybu jsme společnosti Microsoft nahlásili a spolupracujeme na jejím odstranění. Bohužel s největší pravděpodobností bude tato chyba opravena až později. K výskytu toho nechtěného chování může dojít i v případě, kdy máte nainstalovánu nejnovější verzi produktu ESET plně kompatibilní s Windows 10.

Upozornění

Je dobré vědět:
Pokud po nainstalování aktualizace Windows nebudete mít program ESET v počítači, proveďte novou instalaci produktu ESET. Návod na instalaci máme popsán v tomto článku.

 


Číst více »Říj
16
Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 16.10.2015 09:41:28

Od vydání firemních produktů verze 6.2 jsme oproti předchozím obdobím zaznamenali větší počet zákazníků, kterým po nainstalování produktu ESET začaly zamrzávat stanice i servery. Toto chování způsobuje chyba v modulu Windows Filtering Platform (WFP), který je součástí operačních systémů Microsoft od verze Windows Vista. Bohužel aktualizaci řešící problém v technologii WFP, kterou nejen naše produkty využívají, společnost Microsoft nedistribuuje hromadně, ale pouze na vyžádání.

Situaci se zamrzáváním počítačů vyřešíte instalací aktualizace KB2664888. Pokud doručení odkazu ke stažení od společnosti Microsoft trvá příliš dlouho, aktualizaci si můžete stáhnout přímo od nás.


Číst více »Zář
29
Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 29.09.2015 13:54:25

Pokud se chystáte přejít na dnes uvolněné nové produkty pro zabezpečení domácích počítačů, pamatujte na to, že používají nový licenční systém. Původní licenční údaje (uživatelské jméno a heslo) již není možné použít. Pro aktivaci ESET produktů verze 9 potřebujete dvacetimístný licenční klíč. Tento klíč získáte jednoduše po zadání původních licenčních údajů na portále my.eset.com. Pro získání nového licenčního klíče klikněte na tento odkaz:

Získat nový licenční klíč...

V případě, že se vám nedaří převod licenčních údajů, kontaktujte nás prosím.


Číst více »Zář
10
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 10.09.2015 09:00:25

Po stažení aktualizace virové databáze může být domácím uživatelům od dnešního dne nabídnuta automatická programová aktualizace na vyšší verzi programu ESET. Automatická aktualizace se týká domácích zákazníků, kteří mají nainstalován ESET Smart Security nebo ESET NOD32 Antivirus 7 či 8 v neaktuálních verzích. Během této aktualizace dojde k povýšení programu ESET na současnou aktuální verzi 8.0.319.1. Jelikož se aktualizuje kompletní produkt, může aktualizace trvat delší dobu. Po úspěšně dokončené aktualizaci je doporučeno restartovat počítač.
 

Průběh automatické programové aktualizace


Číst více »Zář
1
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 01.09.2015 10:24:38

Z technických důvodů není aktuálně možné provádět on-line aktivace firemních produktů. Při aktivaci je zobrazena chyba:

Aktivace nebyla úspěšná
Není možné se spojit s aktivačním serverem

Tato chyba se týká aktivace pomocí účtu bezpečnostního administrátora a pomocí licenčního klíče, bez ohledu na to, zda je aktivace prováděna vzdáleně či přímo v produktu. Aktivace prostřednictvím vygenerovaného off-line souboru funguje.

Za tyto komplikace se velmi omlouváme. Na nápravě pracujeme.


Číst více »Črv
29
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 29.07.2015 17:49:51

Dnes společnost Microsoft uvolnila novou verzi operačního systému Windows 10. Přechod na novou verzi je pro stávající uživatele Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1 zdarma.

Jste domácí uživatel a plánujete aktualizovat váš současný operační systém? Přečtěte si prosím článek, který vás provede kroky, jenž je nutné před aktualizací na Windows 10 provést. Postupem podle tohoto článku zajistíte plynulý přechod na novou verzi operačního systému se současně nainstalovaným produktem ESET:

Jak správně aktualizovat na Windows 10?


Číst více »
Enjoy Safer Technology
© 1992 - 2016 ESET software spol. s r. o. - Všechna práva vyhrazena.