Vložením e-mailové adresy se přihlásíte k odběru novinek.

 
 Aktuální verze
12371(20151007)

Virová databáze: 12371 (20151007)

Produkty pro domácnosti: 9.0.318

Produkty pro firmy: 6.2.2021

 Kontrola počítače
ESET Online Scanner ESET Online Scanner je rychlý nástroj pro kontrolu počítače a odstranění nalezených hrozeb.
 Záchranné médium
ESET SysRescue Live ESET SysRescue Live je nástroj pro odstranění škodlivého kódu nezávisle na operačním systému.
Databáze znalostí

Jak ručně odinstalovat program ESET?

Autor: Martin Jonáš | Poslední aktualizace: 11.08.2015 08:30:10

Pokud dojde k poškození instalace a program ESET není možné odebrat standardním způsobem přes nabídku Ovládací panely > Programy a data (Přidat nebo odebrat programy), můžete použít ESET Unistaller. ESET Uninstaller je speciální nástroj, který kompletně odebere program ESET z vašeho počítače. Tento nástroj je nutné spouštět v Nouzovém režimu Windows. Po provedení ruční odinstalace můžete případně produkt ESET nainstalovat znovu.

Varování

Důležité:
Použití tohoto nástroje může resetovat nastavení vašeho síťového adaptéru. ESET Uninstaller nedoporučujeme pouštět na serverových operačních systémech.

číslo ESET Unistaller stáhněte kliknutím sem a soubor uložte přímo na plochu Windows. Nyní restartujte systém Windows do Nouzovém režimu. Jakmile systém naběhne v Nouzovém režimu, dvojklikem spusťte stažený soubor. V zobrazeném okně potvrďte spuštění odinstalace stisknutím klávesy Y.

ESET Unistaller

číslo

Po potvrzení ESET Unistaller prohledá disk a zobrazí nalezené instalace produktů ESET. Stiskněte příslušné číslo na klávesnici dle instalace, jenž si přejete ze systému odebrat. Obvykle, pokud se v seznamu objeví pouze jedna instalace, zvolte číslo 1. Poté stiskněte klávesu Enter.

ESET Unistaller

číslo

Nyní se prosím ujistěte, že odebíráte správnou instalaci a pro potvrzení stiskněte klávesu Y. ESET Uninstaller bude několik vteřin pracovat a poté vás vyzve ke stisknutí libovolné klávesy pro dokončení. Jakmile tak provedete, můžete restartovat počítač do klasického režimu. Program ESET je kompletně odebrán.

ESET Unistaller

Upozornění

Upozornění:
Během odinstalace si ESET Unistaller vytváří protokol s názvem ~ESETUninstaller.log. Ten naleznete ve stejné složce (umístění) ze kterého jste nástroj spustili. V případě problémů s odinstalací zašlete prosím tento protokol na technickou podporu.

 


Příkazy pro pokročilé uživatele:

Pro zobrazení všech dostupných příkazů je potřeba ESET Uninstaller spustit s parametrem /help (ESETUninstaller.exe /help). Pokud odebíráte produkty ESET z bootovatelného média, budete dotázáni, zda si přejete soubory odstranit z každého oddílu zvlášť. Parametr /mode=offline specifikuje odinstalační režim pro CD a USB a /mode=online zase specifikuje konkrétní pevné disky. Tyto parametry však budete potřebovat velmi zřídka, pouze pokud ESET Uninstaller nedetekuje bootovatelné médium automaticky. V případech, kdy potřebujete odebrat všechny současné instalace produktů ESET bez jakéhokoliv dotazování, spusťte ESET Uninstaller s parametrem /force. ESET Uninstaller je možné spustit i v běžném režimu Windows s parametrem /nosafemode, v tomto případě však nemusí dojít k odebrání veškerých komponent.

 

Štítky: SOLN2289, odinstalace ESET, vymazat ESET, ručně odstranit ESET, chyba instalace, neúspěšná instalace, instalace nedoběhla, uninstaller, uninstaler, uninstall, uninstalPřílohy 
 
(10 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Celé jméno:
E-mail:
Komentář:
CAPTCHA ověření 
 
Zadejte text, který je zobrazen na obrázku níže (je to ochrana před roboty). Pokud jste nevidomý uživatel, kontaktujte nás.
captcha

Enjoy Safer Technology
© 1992 - 2015 ESET software spol. s r. o. - Všechna práva vyhrazena.