Novinky
Dub
3
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 03.04.2014 15:21:50

Mimo zákazníků, kteří se na technickou podporu obracejí s nějakým problémem, nás kontaktují také zákazníci, kteří píší, co jim v produktech ESET schází, co by vylepšili. Některé nápady, které k nám přišly, byly zajímavé, některé méně.

Napadlo nás, že by bylo fajn takové nápady sdílet, vyjadřovat se k nim a hodnotit je. Proto jsme postavili ESET Továrnu nápadů, do které přijmeme každého s dobrým nápadem nebo zajímavou myšlenkou, jak upravit či vylepšit bezpečnostní produkty ESET.

Továrna nápadů sídlí na adrese https://esetcz.uservoice.com. Jde o jednoduchý systém, pomocí kterého můžete vkládat vaše návrhy a nápady na úpravu či vylepšení produktů ESET. Každý návštěvník má pak k dispozici 10 hlasů, které může přidělovat jednotlivým nápadům. Podrobné informace o tom, jak pracovat v Továrně nápadů najdete v tomto článku.

V Továrně nápadů můžete:

  • Přidávat jednoduše nápady (pro ověření stačí zadat pouze vaši e-mailovou adresu)
  • Hlasovat pro jednotlivé nápady
  • Diskutovat nad nápady s ostatními uživateli
  • Sledovat stav, v jakém se nápad nachází (zda se již pracuje na implementaci, v jaké verzi se požadovaná funkce objeví atp.)

Komentáře (1)

Barbora Rochová
04.04.2014 08:56:05
Bezva myšlenka :)
Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Ochrana před roboty 
 
Pro přidání komentáře musíte vyplnit ochranu před roboty.
Kolik je dva krát tři?