Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi:
Starší verze produktů ESET již nebude brzy možné provozovat na Windows 10, stejně tak aktuální produkty na systémech bez podpory SHA-2. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Novinky
Bře
28
Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 28.03.2014 08:53:27

Vzhledem k rozsáhlým změnám v operačním systému Android 4.4 (KitKat) není z technických důvodů možné pomocí aplikace ESET Mobile Security na této verzi OS filtrovat SMS. Android od verze 4.4 již neumožňuje ostatním aplikacím manipulovat se zprávami, mohou je pouze číst. Pokud vás zajímají podrobnosti, můžete se podívat přímo do popisu API operačního systému Android 4.4.

Vzdálené ovládání zařízení pomocí SMS příkazů aplikace ESET Mobile Security pro Android od verze 2.0.868 stále podporuje. SMS zpráva se sice zobrazí v seznamu doručených zpráv, přesto ESET Mobile Security pro Android po přečtení této zprávy provede odpovídající akci.

Pokud máte ve svém mobilním zařízení Android 4.4, na nemožnost filtrování SMS vás ESET Mobile Security pro Android upozorní při vytváření nového blokovacího pravidla.

ESET Mobile Security – filtrování SMS