Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Novinky
Pro
16

Automatická aktualizace zajišťující bezpečnost a stabilitu produktů z řady ESET Endpoint

Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 16.12.2021 11:49:43

Ve čtvrtek 16. prosince byla zahájena distribuce aktualizace zajišťující bezpečnost a stabilitu, která zajistí automatické aktualizování produktu ESET Endpoint Antivirus a ESET Endpoint Security na nejnovější verzi 9.0.2032.6.

Touto funkcí jsou vybaveny produkty od verze 8 a z důvodu zajištění bezpečnosti není možné tento typ aktualizace deaktivovat. Více informací o aktualizacích zajišťující bezpečnost a stabilitu naleznete v uživatelské příručce. Společně s tím byly vydány nové verze produktů určených pro ochranu Microsoft Windows serverů. Doporučujeme provést aktualizaci na poslední verzi co nejdříve.

Je dobré vědět:
Tato bezpečnostní aktualizace nesouvisí s nedávno objevenou zranitelnost Apache Log4j. Produkty ESET nejsou CVE-2021-44228 nijak dotčeny.