Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Novinky
Bře
9

Automatická aktualizace klientských produktů připojených do ESET PROTECT Cloud

Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 09.03.2021 13:50:48

Na konci března 2021 zahájíme postupnou aktualizaci starých verzí produktů z řady ESET Endpoint spravovaných v sítích do 250 stanic prostřednictvím konzole ESET PROTECT Cloud. Tato automatická aktualizace v rámci zajištění bezpečnosti a stability se týká produktů provozovaných na platformě Windows a dotčené verze jsou 7.0 - 7.2. K aktualizaci na verzi 7.3.2044 dojde pouze v případě, kdy má operační systém podporu SHA-256 (Windows 7 SP1 s potřebnými záplatami a novější). Celý proces je automatizovaný a z vaší strany není vyžadována žádná interakce.

Pokud v sítí provozujete starší verze produktů, které jsou na konci svého životního cyklu, případně chcete přejít na verzi 8 a získat nové funkce, aktualizaci proveďte ručně. Využijte k tomu klientskou úlohu na instalaci aplikace a při jejím vytváření vyberte nejnovější verzi produktu.