Novinky
Pro
15
Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 15.12.2015 15:56:23

Ve středu 16.12. vydáme servisní verzi produktu ESET Parental Control určeného pro rodiče, kteří chtějí mít přehled o aktivitách svých dětí na mobilních zařízeních s operačním systémem Android. Tato verze opravuje známé chyby.

Produkt: ESET Parental Control pro Android
Verze: 1.0.129
Typ: Servisní verze
Jazyk: CZ
Datum:
16.12.2015
Určení: Domácí uživatelé

Seznam změn:

  • Při prvotním spuštění docházelo k chybné detekci země.
  • Vylepšeno zadávání časových limitů pro používání aplikací.
  • Vylepšen přehled zobrazující informace o používání aplikací.
  • Opraveny drobné chyby.

Komentáře (3)

Miroslav Lechner
08.01.2016 20:21:17
Dobrý den ,zkouším Vaší aplikaci pro kontrolu dětí a uvítal bych kdyby šlo v aplikaci uplně zablokovat přístup na webové stránky třeba i v nějakém časovém rozmezí,a další se chci zeptat jestli plánujete aplikaci rozšířit i pro iphone ,děkuji za info.
Martin Buchta
11.01.2016 08:43:10
Dobrý den,
aplikaci ESET Parental Control neustále vyvíjíme a je možné, že vámi poptávaná funkce se v ní dříve nebo později také objeví, stejně jako podpora operačního systému iOS. Budeme rádi, pokud se s námi o vaše postřehy podělíte v Továrně nápadů, která je dostupná na adrese http://esetcz.uservoice.com
Martin V.
11.01.2016 09:11:17
Dobrý den, zvažuji koupi programu ESET Parental Control pro Android a chtěl bych se zeptat na jednu věc. Ať už jsem zkoušel jiné programy, vždy mi to dítě vymazalo z mobilu. Povolilo si práva v telefonu a smazalo program. Je u vašeho programu toto nějak ošetřeno? Jestli třeba příkaz odstranění musí projít přes heslo nebo tak?
Děkuji
Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Ochrana před roboty 
 
Pro přidání komentáře musíte vyplnit ochranu před roboty.
Kolik je dva krát tři?