Novinky
Črv
17

Podpora Windows 10

Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 17.07.2015 18:10:52

Aktuálně dostupné verze produktů ESET plně podporují nový operační systém Windows 10 ve finálním sestavení 10240, které vyjde 29.7.2015. Níže najdete seznam kompatibilních verzí produktů ESET a informace, jaké kroky je případně nutné podniknout při aktualizaci operačního systému na Windows 10.

Domácí uživatelé

  • ESET NOD32 Antivirus – verze 7 a novější
  • ESET Smart Security – verze 7 a novější


V případě, že máte nainstalovanou starší verzi produktu ESET určenou pro domácnosti, po provedení aktualizace na Windows 10 budete na tuto skutečnost upozorněni a vyzváni k instalaci nové verze. Pokud víte, že používáte starší verzi produktu, doporučujeme nejprve provést jeho aktualizaci a až poté aktualizovat operační systém. V průběhu aktualizace zůstane zachováno veškeré nastavení produktu ESET, včetně licenčních údajů.

Firemní uživatelé

  • ESET Endpoint Antivirus – verze 5.0.2126.x nebo 6.1.2227.x a novější
  • ESET Endpoint Security – verze 5.0.2126.x nebo 6.1.2227.x a novější


Jste-li firemní zákazník, požádejte svého administrátora pro provedení potřebných kroků. Pokud jste správce sítě a používáte ESET Remote Administrator, klientský produkt můžete aktualizovat vzdáleně. Používáte-li verzi 5, klikněte sem. V případě, že máte již verzi 6, postupujte podle informací v nápovědě.

Windows 10 Insider Preview

Produkty ESET nepodporují testovací verze operačních systémů. Pokud jste zapojeni v programu Insider a používáte Windows 10 Insider Preview verze společně s bezpečnostním produktem ESET, pak doporučujeme stahovat testovací aktualizace produktu ESET.

Upozornění

Je dobré vědět:
Je možné, že modul HIPS nebude na testovacích verzích operačního systému funkční. Jedná se o standardní chování, proto tento stav ignorujte. Funkčnost modulu se opraví prostřednictvím některé aktualizace virové databáze.