Vložením e-mailové adresy se přihlásíte k odběru novinek.

 
 Aktuální verze

Virová databáze: 15137 (20170323)

Produkty pro domácnosti: 10.1.204

Produkty pro firmy: 6.5.2094

 Kontrola počítače
ESET Online Scanner

ESET Online Scanner je rychlý nástroj pro kontrolu počítače a odstranění nalezených hrozeb.

 Záchranné médium
ESET SysRescue Live

ESET SysRescue Live je nástroj pro odstranění škodlivého kódu nezávisle na operačním systému.

Novinky
Říj
7
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 07.10.2014 11:21:34

Před několika dny jsme vydali novou verzi produktů pro zabezpečení domácích počítačů. Pokud chcete již nyní tuto verzi používat, v tomto článku najdete postup, jak provést aktualizaci. Stačí ESET Smart Security nebo ESET NOD32 Antivirus 8 (podle toho, co máte zakoupeno a nainstalováno) stáhnout a poté spustit instalaci přes stávající verzi 7, veškerá nastavení tak zůstanou zachována a nebude nutné program znovu aktivovat.

Jde o novou verzi, která obsahuje nové technologie, proto raději doporučujeme provést aktualizaci později přímo z verze 7. Domácí produkty verze 7 totiž obsahují funkci, která pravidelně kontroluje výskyt nové verze, a pokud je taková verze vydána, nabídnou její stažení a instalaci. Jen je nutné automatické kontroly nastavit podle tohoto návodu.

V tomto případě pak není nutné nic stahovat, vše proběhne přímo v prostředí programu. Způsob aktualizace přímo z programu je popsán v první části tohoto článku. Tato programová aktualizace je však vždy vydávána s určitým zpožděním, obsahuje totiž opravy případných problémů, které se mohou objevit po vydání nové verze.

Komentáře (3)

Jaroslav Herák
24.10.2014 18:51:09
je k dispozici nová osmička?
Děkuji Vám.
Martin Buchta
27.10.2014 07:05:20
Dobrý den,
nejnovější verze ESET Smart Security / ESET NOD32 Antivirus je 8.0.301.4.
Fox
30.11.2014 01:22:56
Dobrý den,
jak funguje tlačítko "Zkontrolovat aktualizace"? Dle článku je možné takto přejít i na zcela novou verzi (např. v budoucnu 9), ale co když si chci přes toto tlačítko kontrolovat a instalovat programové aktualizace pouze v rámci té verze, kterou mám instalovánu (tedy 8), ale nechci takovýmto způsobem přechod na zcela novou verzi programu? Je možné to nastavit?

Pokud nastane situace, že bude k dispozici programová verze pro 8, ale zároveň i zcela nová verze 9, co bude mít přednost při kliknutí na zmíněné tlačítko?
Děkuji.
Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Celé jméno:
E-mail:
Komentář:
CAPTCHA ověření 
 
Zadejte text, který je zobrazen na obrázku níže (je to ochrana před roboty). Pokud jste nevidomý uživatel, kontaktujte nás.
captcha