Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Novinky

Srp
14
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 14.08.2015 09:50:46
ESET Parental Control pro Android

Od včerejšího dne je možné stáhnout z obchodu Google Play BETA verzi nového produktu ESET Parental Control pro Android. Aplikace je určena rodičům, kteří chtějí mít přehled o aktivitách svých dětí na mobilních zařízeních. Můžete sledovat jaké aplikace děti spouští, jaké webové stránky navštěvují a kde se pohybují.

Na základě těchto informací potom nastavíte, které aplikace a kdy mohou děti používat, a na jaké webové stránky budou mít přístup. ESET Parental Control pro Android je propojen s webovými stránkami my.eset.com. Přehledy o aktivitách dětí naleznete tedy i zde. BETA verze aplikace v anglickém nebo slovenském jazyce je k dispozici zdarma. Finální verze bude lokalizována do češtiny.


Zobrazit celý článek »Čer
10
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 10.06.2015 11:39:06

V programu pro testery na adrese https://eset.centercode.com se můžete zapojit do testování nové BETA verze firemního produktu pro zabezpečení poštovního serveru Microsoft Exchange. Nejdůležitější novinky, které nová verze přináší jsou:

  • Správa lokální karantény nabízí lepší kontrolu nevyžádaných zpráv pomocí samostatného webového rozhraní.
  • Instalace s výběrem jednotlivých komponent umožňuje nainstalovat jen ty části produktu, které vyžadujete.
  • Automatické výjimky - program automaticky detekuje role serveru a aplikace třetích stran, které mohou způsobovat konflikt s antivirovým jádrem. Citlivé soubory a složky jsou vyloučeny z rezidentní kontroly.
  • Nová pravidla pro nakládání se zprávami umožňují upravit práci se zprávami na základě jejich vlastností a mnoha podmínek. Pravidla se uplatňují zvlášť pro transportního agenta a databázi.
  • ESET LiveGrid® dramaticky snižuje reakční dobu v případě výskytu nových hrozeb a poskytuje účinnou ochranu i bez nové aktualizace virové databáze.

Zobrazit celý článek »Kvě
28
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 28.05.2015 17:28:16

Od dnešního dne je možné stáhnout BETA verze nových produktů pro zabezpečení domácích počítačů ESET Smart Security 9 a ESET NOD32 Antivirus 9. Nová verze má mimo jiné zcela přepracované uživatelské rozhraní. Podrobnosti o těchto aplikacích najdete na této stránce. BETA produkty jsou k dispozici v anglickém jazyce.

Volitelně se můžete aktivně zapojit do BETA testování registrací v programu pro testery na adrese https://eset.centercode.com (v anglickém jazyce).


Zobrazit celý článek »Srp
4
Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 04.08.2014 19:33:23

V úterý 5.8. bude vydána beta verze osmé generace bezpečnostního produktu ESET pro Windows.

Produkt: ESET Smart Security / ESET NOD32 Antivirus
Verze: 8.0.103.0
Typ: Beta verze
Jazyk: EN
Datum:
5.8.2014

Zobrazit celý článek »Pro
10
Autor: Martin Buchta | Vytvořeno: 10.12.2013 12:23:42

Ve středu 11.12. byla vydána beta verze šesté generace bezpečnostního produktu ESET pro Mac.

Produkt: ESET Cyber Security Pro & ESET Cyber Security
Verze: 6.0.7.1
Typ: Beta verze
Jazyk: EN
Datum:
11.12.2013

Zobrazit celý článek »Zář
24
Autor: Martin Jonáš | Vytvořeno: 24.09.2013 14:12:58

23. září vyšel nový bezpečnostní nástroj pro Mac OS X ve verzi Beta.

Produkt: ESET Rootkit Detector
Verze: 1.0.3
Typ: Beta verze
Jazyk: EN
Datum:
23.9.2013

Zobrazit celý článek »