Databáze znalostí:

Jak nainstalovat program ESET na zařízení s Windows v režimu S prostřednictvím Microsoft Store

Autor: Ondřej Prcín | Poslední úprava: 20.03.2023 10:19:29

Windows v režimu S je verze systému Windows 10 a Windows 11, která je zjednodušená s ohledem na zabezpečení a výkon. Kvůli vyšší bezpečnosti umožňuje používat jen aplikace z Microsoft Storu a vyžaduje Microsoft Edge pro bezpečné prohlížečí internetu.

K obchodu Microsoft Store lze přistupovat z webu nebo z aplikace v počítači. Tento návod popisuje, jak instalovat program ESET z aplikace Microsoft Store ve vašem počítači.

Přejděte na tlačítko Start a v seznamu aplikací vyberte Microsoft Store.

V Microsoft Storu napište do vyhledávacího pole v horní části klíčové slovo "ESET".

Vyhledávací pole

Vyberte aplikaci, kterou chcete stáhnout > v nově otevřeném okně klikněte/ťukněte na Nainstalovat.

Tlačítko Nainstalovat

Přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft. (V průběhu instalace se může otevřít další okno s otázkou: Chcete této aplikaci povolit, aby prováděla na vašem zařízení změny? Klikněte/ťukněte na Ano.)

Po dokončení instalace se objeví okno, ve kterém zvolte způsob aktivace programu.

Licenční klíč

Je dobré vědět:
V případě, že máte vytvořený účet ESET HOME a v něm nahranou licenci k produktu, doporučujeme pro aktivaci použít tuto cestu.

Důležité:
Pokud chcete na zařízení s Windows v režimu S nainstalovat jinou produktovou řadu bezpečnostního programu ESET, odinstalujte nejprve stávající program.

Microsoft Store, Windows 10, Windows 11, režim S, S mode, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium, ESET NOD32 Antivirus