Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Podpora Windows 11

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 07.10.2021 08:59:36

Aktuálně dostupné verze produktů ESET podporující operační systém Windows 10 jsou kompatibilní rovněž s Windows 11 jehož vydání je naplánováno na 5. října 2021. Níže najdete seznam kompatibilních verzí produktů ESET a informace, jaké kroky je případně nutné podniknout po aktualizaci operačního systému Windows 11.

Domácí uživatelé

  • ESET NOD32 Antivirus – verze 14.2.24 a novější
  • ESET Internet Security – verze 14.2.24 a novější
  • ESET Smart Security Premium – verze 14.2.24 a novější

Firemní uživatelé

  • Produkty z řady ESET Endpoint – verze 8.x a novější

Důležité:
Pokud používáte starší verzi produktu, nejprve proveďte jeho aktualizaci. Až poté můžete přejít k instalaci nového operačního systému. V průběhu aktualizace produktu ESET zůstane zachováno veškeré nastavení, včetně licenčních údajů.

Windows 11 Insider Preview

Produkty ESET nepodporují testovací verze operačních systémů. Pokud jste zapojeni v programu Insider a používáte verze Windows 11 Insider Preview společně s bezpečnostním produktem ESET, pak doporučujeme stahovat předběžné aktualizace produktu ESET.

Poznámka:
Stahování předběžných aktualizací nastavíte v Rozšířeném nastavení stisknutím klávesy F5 v hlavním okně produktu ESET > klikněte do sekce Aktualizace > Profily > Aktualizace > Typ aktualizace > Předběžné aktualizace.

Je dobré vědět:
Je možné, že modul HIPS nebude na testovacích verzích operačního systému funkční. Jedná se o standardní chování, proto tento stav ignorujte. Funkčnost modulu se opraví prostřednictvím některé aktualizace modulů.

 

Štítky: Windows 11, Insider Preview, ESET a Windows 11, Windows 11 a ESET

Hodnocení článku (0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc