Databáze znalostí:

ESET Anti-Theft

Autor: Michal Filipin | Poslední úprava: 26.01.2022 19:02:25

ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft je speciální funkce dostupná v bezpečnostních produktech ESET určených pro domácí uživatele. Taktéž se jedná o součást webového portálu a mobilní aplikace ESET HOME.

Použitím moderních technologií, jako je vyhledávání podle IP adresy, zachycení snímků z kamery, ochrana uživatelských účtů nebo sledování aktivity, vám a správním orgánům může pomoci najít zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení. Jakmile v produktu ESET aktivujete funkci Anti-Theft a připojíte zařízení ke svému účtu v portálu ESET HOME, můžete prostřednictvím uvedeného portálu v části Anti-Theft sledovat aktivitu připojeného zařízení, lokalizovat jeho polohu a částečně jej vzdáleně ovládat.

ESET Anti-Theft je služba, kterou si můžete aktivovat v níže uvedených produktech:

Pro přístup do správy Anti-Theft používejte webový portál na adrese home.eset.com nebo aplikaci pro mobilní telefony s Android a iOS.

Aplikaci si stáhněte do telefonů zdarma kliknutím na svůj oblíbený obchod:

Google Play Store    App Store

Často kladené otázky

Pro nastavení a správu ESET využijete následující návody:

Poznámka:
Chcete se seznámit s funkcí ESET Anti-Theft komplexněji? Přejděte do kapitoly ESET Anti-Theft v uživatelské příručce k ESET HOME.

Štítky: anti-theft, eset home, myESET, home.eset.com, my.eset.com, ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET Mobile Security, Android, iOS, zařízení, ztráta, krádež, IP geolokace, poloha, kamera, snímky, uživatelský účet, Fantom účet

Hodnocení článku (0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc