Databáze znalostí:

ESET Anti-Theft

Autor: Michal Filipin | Poslední úprava: 04.08.2021 10:45:29

ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft je speciální funkce dostupná v bezpečnostních produktech ESET určených pro domácí uživatele. Taktéž se jedná o součást webového portálu a mobilní aplikace ESET HOME.

Použitím moderních technologií, jako je vyhledávání podle IP adresy, zachycení snímků z kamery, ochrana uživatelských účtů nebo sledování aktivity, vám a správním orgánům může pomoci najít zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení. Jakmile v produktu ESET aktivujete funkci Anti-Theft a připojíte zařízení ke svému účtu v portálu ESET HOME, můžete prostřednictvím uvedeného portálu v části Anti-Theft sledovat aktivitu připojeného zařízení, lokalizovat jeho polohu a částečně jej vzdáleně ovládat.

ESET Anti-Theft je služba, kterou si můžete aktivovat v níže uvedených produktech:

Pro přístup do správy Anti-Theft používejte webový portál na adrese home.eset.com nebo aplikaci pro mobilní telefony s Android a iOS.

Aplikaci si stáhněte do telefonů zdarma kliknutím na svůj oblíbený obchod:

Google Play Store    App Store

Často kladené otázky

Pro nastavení a správu ESET využijete následující návody:

Poznámka:
Chcete se seznámit s funkcí ESET Anti-Theft komplexněji? Přejděte do kapitoly ESET Anti-Theft v uživatelské příručce k ESET HOME.

Štítky: anti-theft, eset home, myESET, home.eset.com, my.eset.com, ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET Mobile Security, Android, iOS, zařízení, ztráta, krádež, IP geolokace, poloha, kamera, snímky, uživatelský účet, Fantom účet