Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi:
Starší verze produktů ESET již nebude brzy možné provozovat na Windows 10, stejně tak aktuální produkty na systémech bez podpory SHA-2. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Mohu přenést licenci ESET na jiný počítač?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 23.03.2020 12:00:31

Licence programu ESET není vázána na konkrétní počítač. Je potřeba jen zajistit, aby počet nainstalovaných programů ESET nepřesáhl počet, který máte licencován. Pokud potřebujete program ESET nainstalovat na jiný např. nově koupený počítač, postupujte následovně:

Důležité:
Pokud jste si zakoupili nový počítač, ujistěte se, že v něm není předinstalováno jiné antivirové řešení.

Z původního počítače program ESET odinstalujte. Pokud je původní počítač již nefunkční a nelze program ESET odinstalovat, pokračujte dalším krokem.

Stáhněte si program ESET, který máte zakoupený, do nového počítače a nainstalujte ho. Pamatujte na to, že v novém počítači nesmí běžet žádný jiný antivirový program. To se týká především notebooků, kde jsou často tyto programy předinstalované.

Nainstalovaný program ESET aktivujte vašimi licenčními údaji.

Poznámka:
Stejný postup platí i v případě přeinstalace (nové instalace) operačního systému na stejném počítači. Stačí tedy znovu stáhnout / nainstalovat program ESET a aktivovat vašimi licenčními údaji.

Video návod:
Na portále my.eset.com můžete zjistit, na kolika zařízeních máte licenci použitou, a na vyřazeném počítači ji deaktivovat.

Štítky: SOLN2213, KB2213, mám nový počítač, instalace na nový počítač, přenos licence, instalace na nový pc, nové pc

Hodnocení článku (33 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc