ESET Endpoint nedokáže inicializovat detekční jádro

Autor: Michal Filipin | Poslední úprava: 08.09.2020 09:26:50

Pokud jste provedli čistou instalaci produktu z řady ESET Endpoint a zobrazila se vám při pokusu o aktualizaci modulů chybová hláška

Při načítání detekčních modulů skeneru došlo k chybě. Ochrana před malwarem nebude fungovat správně.

použili jste instalační balíček některé z níže uvedených verzí.

  • 6.6.0.0-6.6.2094.0
  • 7.0.0.0-7.0.2119.0

Produkty v uvedených verzích jsou více než rok staré a nejsou schopny aktualizace stáhnout, protože detekční jádro a programové moduly jsou nově podepsány SHA256 certifikátem.

Je dobré vědět:
Pokud se vám při pokusu o aktualizaci zobrazila jiná chybová hláška, nesouvisí to s daným problémem a pro vyřešení přejděte do článku Průvodce řešením nefunkční aktualizace firemního produktu.

Řešení

Z našich webových stránek si stáhněte a nainstalujte novější verzi produktu ESET Endpoint Antivirus, případně ESET Endpoint Security.

  • V případě řady 6.6 si nainstalujte produkt ve verzi 6.6.2095 a novější.
  • V případě řady 7.x použijte instalační balíček produktu ve verzi 7.0.2120.0 a novější, ideálně poslední 7.3.

Je dobré vědět:
Pokud používáte předkonfigurovaný all-in-one instalační balíček vygenerovaný v konzoli pro správu, vytvořte si nový, který bude obsahovat aktuální verzi produktu. Verze produktu 6.5 a nižší nejsou touto změnou ovlivněny.

Štítky: chyba při aktualizaci, nelze načíst skener, eset endpoint antivirus, eset endpoint security, sha256, instalátor, instalace, aktualizace, detekční modul,

Hodnocení článku (0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc