Databáze znalostí

Jak kontaktovat technickou podporu?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 18.06.2019 13:20:15

Před kontaktováním technické podpory nejprve zkuste nalézt odpověď na vaši otázku v Databázi znalostí, kterou pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Po odeslání požadavku na technickou podporu přímo z produktu nebo prostřednictvím formuláře obdržíte, po úspěšném příjmu zprávy do našeho systému, automatické oznámení s ID číslem tiketu.

Upozornění

Je dobré vědět:
Kompletní příručky k produktům ESET i v českém jazyce najdete on-line na adrese http://help.eset.com. Při řešení složitějších případů sesbírejte ze zařízení diagnostické protokoly pomocí nástroje ESET Log Collector a přiložte je jako přílohu v kontaktním formuláři. Urychlíte tím řešení servisního případu.

 • Vytvořit dotaz přímo
  z produktu ESET

  Vytvořte dotaz v produktu ESET
  a jednoduše pošlete vše potřebné.

  Vytvořit dotaz
 • Vyplnit a odeslat
  internetový formulář

  Před odesláním si projděte navržené
  články z Databáze znalostí.

  Kontaktní formulář
 • Přejít na internetové
  fórum ESET

  Navštivte internetové fórum pro domácí
  uživatele spravované ESET komunitou.

  Fórum ESET

Technickou podporu můžete kontaktovat také telefonicky na čísle 233 090 233. Na dotazy odpovídáme v pracovní dny od 8:00 do 20:00. Pokud zavoláte a všichni technici budou obsazení, použijte prosím pro kontaktování technické podpory internetový formulář, děkujeme.


Služby technické podpory

Technická podpora ESET nabízí všem zákazníků s platnou licencí mimo běžné pomoci i nadstandardní služby zdarma. Přehled všech poskytovaných služeb najdete na této stránce.

Štítky: kontakt, telefon, formulář, dotaz

Hodnocení článku (146 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc