Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi:
Starší verze produktů ESET již nebude brzy možné provozovat na Windows 10, stejně tak aktuální produkty na systémech bez podpory SHA-2. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Bude rozšíření systému ESET kompatibilní s novým macOS?

Autor: Michal Filipin | Poslední aktualizace: 17.08.2020 07:47:26

Po nainstalování aktualizace macOS 10.15.4, a následně při každém startu systému se vám může zobrazit níže uvedené informativní hlášení:

Program ve vašem počítači načetl rozšíření systému podepsané vývojářem ESET, spol. s r.o. Toto rozšíření nebude kompatibilní s budoucími verzemi macOS.

V současné chvíli není z vaší strany vyžadována žádná akce. Vámi používaný bezpečnostní produkt ESET je stále funkční a dialogové okno postačí zavřít kliknutím na tlačítko OK. Společnost Apple hlášení zobrazuje jako preventivní opatření z důvodu změn chystaných od verze macOS 11, viz článek O starších rozšířeních systému na portálu podpory firmy Apple.

Aktuálně již pracujeme na nových verzích produktů, které budou s novým operačním systémem kompatibilní. Dostupné ke stažení na našich webových stránkách budou nejpozději v den vydání nové verze operačního systému.

Důležité:
Na macOS 11 nepřecházejte, ani neinstalujte jeho beta verze, do chvíle, než si ESET aktualizujete. V opačném případě okamžitě přijdete o ochranu svého zařízení.

Štítky:  macOS, 11, 10.15.4, system extension, kernel extension, rozšíření systému, rozšíření jádra

Hodnocení článku (0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Ochrana před roboty 
 
Pro přidání komentáře musíte vyplnit ochranu před roboty.
Kolik je dva krát tři?