Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Bude rozšíření systému ESET kompatibilní s novým macOS?

Autor: Michal Filipin | Poslední aktualizace: 25.01.2021 07:34:57

Po nainstalování aktualizace macOS 10.15.4, a následně při každém startu systému se vám může zobrazit níže uvedené informativní hlášení:

Program ve vašem počítači načetl rozšíření systému podepsané vývojářem ESET, spol. s r.o. Toto rozšíření nebude kompatibilní s budoucími verzemi macOS.

V současné chvíli není z vaší strany vyžadována žádná akce. Vámi používaný bezpečnostní produkt ESET je stále funkční a dialogové okno postačí zavřít kliknutím na tlačítko OK. Společnost Apple hlášení zobrazuje jako preventivní opatření z důvodu změn chystaných od verze macOS 11, viz článek O starších rozšířeních systému na portálu podpory firmy Apple.

Aktuálně již pracujeme na nových verzích produktů, které budou s novým operačním systémem kompatibilní. Dostupné ke stažení na našich webových stránkách budou nejpozději v den vydání nové verze operačního systému.

Důležité:
Na macOS 11 nepřecházejte, ani neinstalujte jeho beta verze, do chvíle, než si ESET aktualizujete. V opačném případě okamžitě přijdete o ochranu svého zařízení.

Štítky:  macOS, 11, 10.15.4, system extension, kernel extension, rozšíření systému, rozšíření jádra

Hodnocení článku (0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc