Databáze znalostí

Jak upravit zobrazování oznámení na OS Android 8 a novějším?

Autor: Michal Filipin | Poslední aktualizace: 17.05.2019 09:25:15

S příchodem operačního systému Android 8 se rozšířily možnosti pro správu oznámení, které vám aplikace ve vašem zařízení zobrazují na obrazovce. Pojďme se podívat, kam byste měli sáhnout, aby se vám zobrazovala pouze důležitá oznámení produktu ESET, a jak skrýt jeho ikonu v oznamovací oblasti.

Poznámka:
Uvedený postup můžete aplikovat na libovolnou aplikaci. Na zařízeních se starší verzí Androidu zobrazování ikonky zakážete v nastavení produktu ESET pomocí možnosti Trvalé oznámení.
číslo

Na odemčené obrazovce potáhněte prst po obrazovce směrem dolů. Pod ikonami se zobrazí řádky s oznámením produktu ESET.

číslo

Dlouze na řádku podržte prst. Rozbalí se nabídka.

číslo

Nejprve ťukněte na Všechny kategorie. Tím se dostanete do sekce Oznámení dané aplikace (kam se dostanete i přes ozubené kolo v horní části obrazovky > Nastavení > Aplikace a oznámení > Oznámení > název produktu ESET).

číslo

V sekci Kategorie zvolte, jak závažná oznámení se mají zobrazovat. Ťukněte na Standardní, pokud chcete nastavit jinou důležitost. Řekněme, že chcete dostávat oznámení jen v případech, kdy si to vaši pozornost vyžaduje.

číslo

Zde ťukněte na Důležitost. Vybráním možnosti Naléhavá budete informováni v závažných případech.

číslo

Vraťte se na obrazovku Oznámení a vedle položky Trvalé upozornění přesuňte přepínač do polohy Vypnuto.

číslo

Pokud jste doposud neměnili nastavení aplikací běžících na pozadí, zobrazí se místo ikony ESET ikona s informací o aplikaci ESET běžící na pozadí.

Pokud nechcete vůbec, aby se zobrazovalo oznámení o běžícím produktu ESET na pozadí (a jakémkoli další aplikaci na pozadí – standardně se toto oznámení zobrazuje), postupujte jako v kroku 1 a 2. Klikněte na Všechny kategorie a následně tuto možnost deaktivujte pomocí přepínače Aplikace běžící na pozadí.

Upozornění

Je dobré vědět:
Pro zpětné nastavení zobrazení sjeďte po odemčené obrazovce dolů, ťukněte v horní části na ozubené kolo - v dané sekci Nastavení ťukněte na Aplikace a oznámení > Oznámení > název produktu ESET a uveďte přepínač do polohy Zapnuto. Následně je nutno restartovat zařízení.

nahoru

Štítky: android 8, oreo, eset mobile security, eset endpoint security, oznámení, nastavení, notifikace maximální ochrana

Hodnocení článku (0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Ochrana před roboty 
 
Pro přidání komentáře musíte vyplnit ochranu před roboty.
Kolik je dva krát tři?