Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Jak změnit domácí produkt bez odinstalace původního?

Autor: Michal Filipin | Poslední aktualizace: 11.06.2021 13:26:26

Pokud jste zjistili, že zakoupený produkt nevyhovuje vašim požadavkům, poradíme, jak jiný domácí produkt nainstalovat přímo z programu stávajícího, bez nutnosti odinstalace stávajícího produktu a nové instalace.

Je dobré vědět:
V tomto příkladu si ukážeme, jak ESET Smart Securitiy Premium snížit na ESET Internet Security. Tento postup je možný, pokud máte nainstalován produkt alespoň ve verzi 10. Při použití starší verze postupujte pro změnu produktu podle kroků pro stažení a instalaci.

Otevřete hlavní okno programu ESET. Pokud nevíte jak, postupujte podle tohoto návodu.

Klikněte na položku Nápověda a podpora a následně na Změnit produkt v pravém dolním rohu.


Změna produktu v nápovědě

Vyberte požadovaný produkt a klikněte na Pokračovat.


Vybrat produkt

Budete vyzváni k potvrzení výběru. Klikněte na Aktivovat. Pokud jste na předchozí obrazovce měli možnost volby a vybrali jste na ten nesprávný, klikněte na Změnit produkt, čímž se dostanete do předchozí nabídky.

Aktivace ESET Internet Security

V posledním kroku budete vyzváni k restartování počítače. Ovšem pouze volbou Restartovat nyní získáte okamžitě specifické funkce daného produktu.

Restart pro změnu produktu

Štítky: KB5956, změna produktu, změnit produkt

Hodnocení článku (5 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc