Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Jak zapnout/vypnout Herní/Prezentační režim?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 14.05.2020 12:02:41

Produkty ESET standardně při běhu aplikací v režimu celé obrazovky nezobrazují vyskakovací okna informující o činnosti programu a okna vyžadující interakci uživatele, aby nenarušovaly hraní her, sledování filmů nebo běžící prezentace. Pokud chcete tuto funkci zakázat nebo ovlivnit její chování, postupujte podle níže uvedených kroků.

Otevřete hlavní okno programu ESET. Pokud nevíte jak, postupujte podle tohoto návodu.

Stiskněte klávesu F5 a zobrazte Rozšířená nastavení.

V sekci Nástroje > Herní/Prezentační režim deaktivujte pomocí přepínače možnost Automaticky zapnout Prezentační/Herní režim při zobrazení aplikací na celou obrazovku.

Vypnutí Herního/Prezentačního režimu

Nastavení uložte kliknutím na tlačítko OK.

Poznámka:
Pokud chcete ponechat tuto funkci aktivní, ale při přepínání oken do režimu celé obrazovky nechcete zobrazovat oznámení operačního systému "ESET vyžaduje vaši pozornost", vypněte v Rozšířeném nastavení v části Uživatelské rozhraní > Prvky uživatelské rozhraní > Stavy aplikace zobrazování upozornění na aktivní Herní/Prezentační režim. 


Související články:

» Jak vypnout v ERA 6 upozornění na aktivní prezentační režim?

Štítky: KB2838, herní režim, prezentační režim

Hodnocení článku (8 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc