Vložením e-mailové adresy se přihlásíte k odběru novinek.

 
 Aktuální verze

Detekční jádro: 16766 (20180119)

Produkty pro domácnosti: 11.0.159

Produkty pro firmy: 6.6.2072

 Kontrola počítače
ESET Online Scanner

ESET Online Scanner je rychlý nástroj pro kontrolu počítače a odstranění nalezených hrozeb.

 Záchranné médium
ESET SysRescue Live

ESET SysRescue Live je nástroj pro odstranění škodlivého kódu nezávisle na operačním systému.

Databáze znalostí

Co znamenají jednotlivé stavy MDM?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 29.10.2017 07:44:46

Mobile Device Connector od verze 6.5 reportuje do ESET Remote Administrator více informací o svém stavu. Níže uvádíme seznam všech hlášení společně s jejich vysvětlením.

Chybová zpráva Vysvětlení/Řešení
Název MDM serveru neodpovídá CN/SAN v HTTPS certifikátu Řešení naleznete v článku Nedaří se mi připojit mobilní zařízení k ERA MDC.
Neplatný HTTPS certifikát Platnost certifikátu vypršela nebo jste ho zamítli. Vygenerujte si nový a stávající zařízení přeregistrujte.
Platnost HTTPS certifikátu se blíží ke konci Informativní hlášení na blížící se konec platnosti certifikátu. Vygenerujte si nový a nahrajte ho prostřednictvím politiky do MDC.
Řetězec HTTP certifikátu není kompletní. Registrace není povolena. Na Windows serveru je nutné řetězec certifikátu importovat do zprostředkujících kořenových autorit nebo ERA CA do důvěryhodných kořenových autorit.
Chybí APNS certifikát Vygenerujte si APN certifikát.
Chybí APNS klíč
Neplatný APNS certifikát nebo APNS klíč
Probíhá změna HTTPS certifikátu. Stále se používá původní certifikát. Informace, že MDC i mobilní zařízení zatím nepoužívají nový HTTPS certifikát.
Multiagent je přetížen. Nepodařilo se ze všech klientů získat data za poslední hodinu. Informativní hláška.
Nepodařilo se ověřit certifikát APNS/GCM služby Server, na kterém běží MDM, nemá aktuální kořenové autority pro ověření platnosti Apple/Google certifikátu. Stáhněte si Apple CA, resp. Google CA a naimportujte ho do kořenového úložiště certifikátů.
Problém s připojením k APNS/GCM službě Firewall blokuje připojení k APNS (gateway.push.apple.com, feedback.push.apple.com) / GCM službě (android.googleapis.com).
Produkt je nainstalován, ale neběží Informace, že služba MDC neběží. Standardně se informace zobrazuje cca 2 - 3 minuty po startu služby.
Zařízení se připojuje s neplatným certifikátem Zařízení používá jiný HTTPS certifikát. Pro obnovení komunikace zařízení přeregistrujte.
Zařízení bylo ručně odebráno ze vzdálené správy Uživatel/administrátor aplikaci ESET Endpoint Security odinstaloval nebo MDM profil odebral ze systému. Pro opětovné přidání zařízení přeregistrujte.
Zařízení si zatím nepřevzalo nový HTTPS certifikát Od chvíle, kdy jste provedli požadavek na výměnu HTTPS serveru, se zařízení zatím nepřipojilo k serveru, aby provedlo registraci vůči novému certifikátu.
Problém s připojením ke vzdálenému klientovi Služba MDMCore se nemůže připojit k ERA Serveru a replikovat data.

Štítky: KB6374, ERA MDM, MDC chyba, stavy mobile device connector

(0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Celé jméno:
E-mail:
Komentář:
Ochrana před roboty 
 
Pro přidání komentáře musíte vyplnit ochranu před roboty.
Kolik je dva krát tři?