Databáze znalostí:

ESET Password Manager

Autor: Michal Filipin | Poslední úprava: 14.01.2022 16:23:14

Password Manager

ESET Password Manager je součást produktu ESET Smart Security Premium. Jedná se užitečný nástroj, který si pamatuje hesla za vás, a automaticky je vyplňuje na webových stránkách a v aplikacích. Součástí programu v podobě webového rozšíření nebo mobilní aplikace je generátor hesel, s jehož pomocí vygenerujete silná a nepředvídatelná hesla. ESET Password Manager ukládá přihlašovací údaje do zabezpečeného šifrovaného úložiště hesel, které je chráněno hlavním heslem – to jediné si musíte pamatovat.

ESET Password Manager nabízíme v nejrozšířenějších platformách – webové rozšíření prohlížečů ve Windows a macOS, nebo jako aplikace pro Android a iOS.

Aplikaci si do telefonů stáhněte zdarma kliknutím na svůj oblíbený obchod:

Google Play Store    App Store

Nákupem produktu ESET Smart Security Premium můžete používat až 5 úložišť hesel na libovolném počtu zařízení a mít tak neustále přístup ke svým heslům. Správu všech svých úložišť hesel provádíte v portálu ESET HOME v části Password Manager, a to po přihlášení na webové adrese ESET HOME, nebo v aplikaci ESET HOME určené pro Android nebo iOS.

Často kladené otázky k ESET Password Manager

Pro nastavení a správu ESET Password Manager využijete následující návody:

Poznámka:
Chcete se seznámit s ESET Password Manager komplexněji? Přejděte do uživatelské příručky ESET Password Manager.

Kam dále?

Poznámka:
Potřebujete pro svůj účet vygenerovat bezpečné heslo, ale nemáte ESET Smart Premium? Použijte náš ESET Generátor hesel.

Štítky: správce hesel, úložiště hesel, password manager, ESET Smart Security Premium, generátor hesel, eset home, home.eset.com, myESET, my.eset.com, kód pro obnovení, recovery kód, generátor hesel

Hodnocení článku (4 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc