Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

ESET Password Manager

Autor: Michal Filipin | Poslední aktualizace: 26.03.2021 09:29:49

ESET Password Manager je součást produktu ESET Smart Security Premium. Jedná se užitečný nástroj, který si pamatuje hesla za vás a automaticky je doplňuje na webových stránkách a v aplikacích. Součástí programu v podobě webového rozšíření nebo mobilní aplikace je generátor hesel, s jehož pomocí vygenerujete silná a nepředvídatelná hesla. ESET Password Manager ukládá přihlašovací údaje do zabezpečeného šifrovaného úložiště hesel, které je chráněno hlavním heslem – to jediné si musíte pamatovat.

ESET Password Manager nabízíme na nejrozšířenější platformy – Windows, macOS, Android a iOS. Nákupem produktu ESET Smart Security Premium můžete používat až 5 úložišť hesel na 5 zařízeních a mít tak neustále přístup ke svým heslům.

Je dobré vědět
Uživatelé zkušebních (trial) verzí programu ESET Smart Security Premium mají k dispozici pouze jedno úložiště. Zakoupením placené verze se počet automaticky navýší.

Dostupné verze:
Vylepšený ESET Password Manager verze 3 a vyšší v ESET Smart Security Premium od verze 14 a novějších
ESET Password Manager verze 2 v ESET Smart Security Premium do verze 13 a starších.

Pro nastavení a správu ESET Password Manager využijete následující návody:

Štítky: správce hesel, úložiště hesel, password manager, ESET Smart Security Premium, generátor hesel

Hodnocení článku (2 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc