Databáze znalostí:

ESET Password Manager

Autor: Michal Filipin | Poslední úprava: 14.01.2022 16:23:14

Password Manager

ESET Password Manager je součást produktu ESET Smart Security Premium. Jedná se užitečný nástroj, který si pamatuje hesla za vás, a automaticky je vyplňuje na webových stránkách a v aplikacích. Součástí programu v podobě webového rozšíření nebo mobilní aplikace je generátor hesel, s jehož pomocí vygenerujete silná a nepředvídatelná hesla. ESET Password Manager ukládá přihlašovací údaje do zabezpečeného šifrovaného úložiště hesel, které je chráněno hlavním heslem – to jediné si musíte pamatovat.

ESET Password Manager nabízíme v nejrozšířenějších platformách – webové rozšíření prohlížečů ve Windows a macOS, nebo jako aplikace pro Android a iOS.

Aplikaci si do telefonů stáhněte zdarma kliknutím na svůj oblíbený obchod:

Google Play Store    App Store

Nákupem produktu ESET Smart Security Premium můžete používat až 5 úložišť hesel na libovolném počtu zařízení a mít tak neustále přístup ke svým heslům. Správu všech svých úložišť hesel provádíte v portálu ESET HOME v části Password Manager, a to po přihlášení na webové adrese ESET HOME, nebo v aplikaci ESET HOME určené pro Android nebo iOS.

Často kladené otázky k ESET Password Manager

Pro nastavení a správu ESET Password Manager využijete následující návody:

Poznámka:
Chcete se seznámit s ESET Password Manager komplexněji? Přejděte do uživatelské příručky ESET Password Manager.

Kam dále?

Poznámka:
Potřebujete pro svůj účet vygenerovat bezpečné heslo, ale nemáte ESET Smart Premium? Použijte náš ESET Generátor hesel.

Štítky: správce hesel, úložiště hesel, password manager, ESET Smart Security Premium, generátor hesel, eset home, home.eset.com, myESET, my.eset.com, kód pro obnovení, recovery kód, generátor hesel