Jak stáhnout a nainstalovat ESET Parental Control pro Android?

Autor: | Poslední úprava: 06.01.2022 09:58:28

Pokud si chcete do zařízení dětí nebo svého telefonu/tabletu nainstalovat aplikaci ESET Parental Control pro Android, postupujte podle následujících kroků pro stažení aplikace z Google Play.

Nyní na Google Play

Ťukněte na výše uvedené tlačítko Google Play, nebo ve svém telefonu otevřete aplikaci Obchod Play a zadejte do vyhledávacího pole ESET Parental Control.

Instalace ESET Parental Control z Google Play

Klikněte na tlačítko Nainstalovat (nebo Instalovat).

Je dobré vědět:
Pokud vás webová stránka vyzve k přihlášení, přihlaste se Google účtem spárovaným se zařízením, do kterého aplikaci instalujete. Aplikace se nainstaluje do zařízení po připojení zařízení k internetu.

Klikněte na tlačítko Nainstalovat (nebo Instalovat).

Jakmile dojde k úspěšné instalaci, při prvním spuštění aplikace se zobrazí průvodce nastavením. Po jeho dokončení můžete přejít k aktivaci. Další kroky popisujeme v příručce k ESET Parental Control.

Je dobré vědět:
Během nastavování aplikace vás vyzveme k přihlášení do portálu ESET HOME. Pokud ještě účet ESET HOME nemáte, vytvořte si jej.

Poznámka:
ESET Parental Control můžete používat zcela zdarma. Zadáním licenčního klíče si odemknete prémiové funkce.

Video návod:
Ke správě zařízení dítěte hlídaného aplikací ESET Parental Control nemusíte nutně vlastnit telefon s OS Android. Ve videu si ukážeme, jak rodičovskou kontrolu konfigurovat prostřednictvím portálu ESET HOME > části Parental Control

Ilustrační video

Štítky: KB5556, KB5556, ESET Parental Control, instalace EPCA, instalace parental control, rodičovská kontrola, android