Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Jak stáhnout a nainstalovat ESET Parental Control pro Android?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 22.06.2021 15:16:26

Pokud si chcete do zařízení dětí nebo svého telefonu/tabletu nainstalovat aplikaci ESET Parental Control pro Android, postupujte podle následujících kroků pro stažení aplikace z Google Play.

Nyní na Google Play

Ťukněte na výše uvedené tlačítko Google Play, nebo ve svém telefonu otevřete aplikaci Obchod Play a zadejte do vyhledávacího pole ESET Parental Control.

Instalace ESET Parental Control z Google Play

Klikněte na tlačítko Nainstalovat (nebo Instalovat).

Je dobré vědět:
Pokud vás webová stránka vyzve k přihlášení, přihlaste se Google účtem spárovaným se zařízením, do kterého aplikaci instalujete. Aplikace se nainstaluje do zařízení po připojení zařízení k internetu.

Jakmile dojde k úspěšné instalaci, při prvním spuštění aplikace se zobrazí průvodce nastavením. Po jeho dokončení můžete přejít k aktivaci. Další kroky popisujeme v příručce k ESET Parental Control.

Poznámka:
ESET Parental Control můžete používat zcela zdarma. Zadáním licenčního klíče si odemknete prémiové funkce.

Video návod:
Ke správě zařízení dítěte hlídaného aplikací ESET Parental Control nemusíte nutně vlastnit telefon s OS Android. Ve videu si ukážeme, jak rodičovskou kontrolu konfigurovat prostřednictvím portálu parentalcontrol.eset.com.

Štítky: KB5556, KB5556, ESET Parental Control, instalace EPCA, instalace parental control, rodičovská kontrola

Hodnocení článku (3 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc