Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

ERA Agent hlásí chybu: "Server nenalezen"

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 12.10.2015 15:12:28

ERA Agent se potřebuje připojovat k aktualizačním serverům ESET stejně jako klientské produkty. Je to z důvodů, aby si ERA Agent mohl aktualizovat moduly, které potřebuje stejně jako koncový produkt ESET ke svému běhu. Dále zjišťuje stav virové databáze atp. Pokud se delší dobu nespojí se serverem, zahlásí chybu a do protokolu zapíše chyba:

PerformUpdate: UpdPerformUpdate failed with error: xxxx

ERA Web Console - server nenalezen

Pokud pro přístup k internetu využíváte proxy, je nutné vytvořit politiku pro ERA Agenta a proxy mu nastavit. Případně můžete ERA Agenta nasměrovat na lokální v6 mirror.

Nastavení HTTP Proxy pro komponentu ERA Agent

Upozornění

Je dobré vědět:
Po nainstalování ERA se automaticky vytvoří a přiřadí základní politiky v závislosti na vybraných komponentách. Pokud jste prostřednictvím all-in-one balíčku vybrali Apache HTTP Proxy, došlo k přiřazení odpovídající politiky všem klientům. Doporučujeme tyto politiky zkontrolovat, zda neobsahují špatné informace o serveru.

Štítky: ERA Agent, server nenalezen, HTTP Proxy, nelze se připojit k serveru

Hodnocení článku (0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc