Databáze znalostí

Podpora Windows 10

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 13.05.2019 07:19:57

Aktuálně dostupné verze produktů ESET plně podporují operační systém Windows 10 včetně nejnovější aktualizace s označením May 2019 (1903), kterou společnost Microsoft uvolní v průběhu května 2019. Níže najdete seznam kompatibilních verzí produktů ESET a informace, jaké kroky je případně nutné podniknout po aktualizaci operačního systému Windows 10.

Domácí uživatelé

  • ESET NOD32 Antivirus – verze 10.1 a novější
  • ESET Internet Security – verze 10.1 a novější
  • ESET Smart Security Premium – verze 10.1 a novější


V případě, že máte nainstalovanou starší verzi produktu ESET určenou pro domácnosti, po nainstalování aktualizace May 2019 (1903) budete na tuto skutečnost upozorněni a vyzváni k instalaci nejnovější verze produktu ESET.

Varování

Důležité:
Pokud používáte starší verzi produktu, doporučujeme nejprve provést jeho aktualizaci a až poté aktualizovat operační systém. V průběhu aktualizace zůstane zachováno veškeré nastavení produktu ESET, včetně licenčních údajů.

 
Firemní uživatelé

  • ESET Endpoint Antivirus – verze 6.1.2227 a novější
  • ESET Endpoint Security – verze 6.1.2227 a novější


Jste-li firemní zákazník, požádejte svého administrátora pro provedení potřebných kroků. Pokud jste správce sítě a používáte ESET Remote Administrator, klientský produkt můžete aktualizovat vzdáleně. Více informací naleznete v samostatném článku a uživatelské příručce.

Windows 10 Insider Preview

Produkty ESET nepodporují testovací verze operačních systémů. Pokud jste zapojeni v programu Insider a používáte Windows 10 Insider Preview verze společně s bezpečnostním produktem ESET, pak doporučujeme stahovat testovací aktualizace produktu ESET.

Upozornění

Je dobré vědět:
Je možné, že modul HIPS nebude na testovacích verzích operačního systému funkční. Jedná se o standardní chování, proto tento stav ignorujte. Funkčnost modulu se opraví prostřednictvím některé aktualizace modulů.

 

Štítky: Windows 10, Insider Preview, ESET a Windows 10, Windows 10 a ESET

Hodnocení článku (0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Ochrana před roboty 
 
Pro přidání komentáře musíte vyplnit ochranu před roboty.
Kolik je dva krát tři?