Vložením e-mailové adresy se přihlásíte k odběru novinek.

 
 Aktuální verze

Virová databáze: 15137 (20170323)

Produkty pro domácnosti: 10.1.204

Produkty pro firmy: 6.5.2094

 Kontrola počítače
ESET Online Scanner

ESET Online Scanner je rychlý nástroj pro kontrolu počítače a odstranění nalezených hrozeb.

 Záchranné médium
ESET SysRescue Live

ESET SysRescue Live je nástroj pro odstranění škodlivého kódu nezávisle na operačním systému.

Databáze znalostí

Otázky a odpovědi k ESET Technologické Alianci

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 26.05.2015 15:13:25

Obecné otázky
DESlock+
StorageCraft

Obecné otázky

 • Co je ESET Technologická Aliance?
  ESET Technologická Aliance (ETA) je sdružení několika firem, jejichž řešení ESET nabízí jako doplněk ke svým bezpečnostním produktům. Jde o aplikace třetích stran, které doplňují portfolio produktů ESET o další bezpečnostní funkcionality pro firemní zákazníky.

 • Jaké produkty jsou aktuálně dostupné?
  Pod hlavičkou ETA v současné době nabízíme DESlock+ - nástroj pro šifrování pevných disků, výměnných médií, složek a e-mailových zpráv a StorageCraft - řešení pro kompletní zálohování a obnovu stanic a serverů.
   
 • Jsou produkty ESET Technologické Aliance integrovány do ERA 6?
  Jde o zcela samostatné aplikace, které se také odděleně licencují a instalují. Každá aplikace má vlastní prostředí (konzoli) pro vzdálenou správu. Aplikace ETA nejsou nijak integrovány do nástroje ESET Remote Administrator ani s produkty ESET nijak nespolupracují.
   
 • Je na produkty v rámci ETA poskytována technická podpora?
  Technická podpora je poskytována běžnými kanály avšak v omezené míře. Pro produkty v rámci ETA nabízíme tzv. první úroveň podpory. Poradíme Vám, jak s produkty pracovat a jak je nastavit pro správné fungování. Případné složitější dotazy či problémy s aplikacemi předáváme k řešení přímo jednotlivým výrobcům. V tomto případě může být odezva na řešení dotazu delší.

nahoru


DESlock+

 • Umožňuje DESlock+ použití více šifrovacích klíčů?
  V aplikaci DESlock+ můžete vygenerovat až 64 klíčů pro šifrování dat. V rámci společnosti pak tyto klíče přidělujete vybraným oddělením či osobám. Každé oddělení tedy může používat pro šifrování a dešifrování vlastní přidělený klíč. Uživatelé, kteří tento klíč nemají, nedokáží data rozšifrovat.

 • Mohu používat DESlock+ v interní síti bez internetového připojení?
  Klienty DESlock+ můžete používat samostatně bez připojení k internetu, přijdete ale o možnost vzdálené správy. DESlock+ klienti totiž standardně využívají pro komunikaci s Enterprise serverem (aplikace pro vzdálenou správu) internetový Proxy server výrobce - DESlock+ Cloud. Každá stanice, kterou chcete spravovat pomocí Enterprise serveru tak musí mít internetovou konektivitu, a stejně tak Enterprise server, jelikož přes Proxy ověřuje a synchronizuje licence.
   

DESlock+ Proxy Server

 • Jaké typy databáze podporuje DESlock+ Enterprise server?
  Součástí instalátoru Enterprise Serveru je Microsoft SQL Server Express. Při instalaci však můžete zvolit připojení k vlastnímu Microsoft SQL Serveru. Jiné databázové systémy nejsou podporovány.

nahoru


StorageCraft

 • Podporuje StorageCraft ukládání na páskové mechaniky?
  Pokud ovladač páskové mechaniky umožňuje namapování zařízení jako síťový či lokální disk, je možné tento disk použít pro ukládání záloh. Ukládání na páskovou mechaniku přímo není možné. StorageCraft standardně podporuje zařízení připojená přes iSCSI, a dále NAS, SAN a optická média.
   
(0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Celé jméno:
E-mail:
Komentář:
CAPTCHA ověření 
 
Zadejte text, který je zobrazen na obrázku níže (je to ochrana před roboty). Pokud jste nevidomý uživatel, kontaktujte nás.
captcha