Vložením e-mailové adresy se přihlásíte k odběru novinek.

 
 Aktuální verze

Detekční jádro: 17101 (20180322)

Produkty pro domácnosti: 11.1.42

Produkty pro firmy: 6.6.2072

 Kontrola počítače
ESET Online Scanner

ESET Online Scanner je rychlý nástroj pro kontrolu počítače a odstranění nalezených hrozeb.

 Záchranné médium
ESET SysRescue Live

ESET SysRescue Live je nástroj pro odstranění škodlivého kódu nezávisle na operačním systému.

Databáze znalostí

Otázky a odpovědi k ESET Technologické Alianci

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 16.06.2017 15:10:08

Obecné otázky
DESlock+

Obecné otázky

 • Co je ESET Technologická Aliance?
  ESET Technologická Aliance (ETA) je sdružení několika firem, jejichž řešení ESET nabízí jako doplněk ke svým bezpečnostním produktům. Jde o aplikace třetích stran, které doplňují portfolio produktů ESET o další bezpečnostní funkcionality pro firemní zákazníky.

 • Jaké produkty jsou aktuálně dostupné?
  Pod hlavičkou ETA v současné době nabízíme DESlock+ - nástroj pro šifrování pevných disků, výměnných médií, složek a e-mailových zpráv a StorageCraft - řešení pro kompletní zálohování a obnovu stanic a serverů.
 • Jsou produkty ESET Technologické Aliance integrovány do ERA 6?
  Jde o zcela samostatné aplikace, které se také odděleně licencují a instalují. Každá aplikace má vlastní prostředí (konzoli) pro vzdálenou správu. Aplikace ETA nejsou nijak integrovány do nástroje ESET Remote Administrator ani s produkty ESET nijak nespolupracují.
 • Je na produkty v rámci ETA poskytována technická podpora?
  Technická podpora je poskytována běžnými kanály avšak v omezené míře. Pro produkty v rámci ETA nabízíme tzv. první úroveň podpory. Poradíme Vám, jak s produkty pracovat a jak je nastavit pro správné fungování. Případné složitější dotazy či problémy s aplikacemi předáváme k řešení přímo jednotlivým výrobcům. V tomto případě může být odezva na řešení dotazu delší.

nahoru


DESlock+

 • Umožňuje DESlock+ použití více šifrovacích klíčů?
  V aplikaci DESlock+ můžete vygenerovat až 64 klíčů pro šifrování dat. V rámci společnosti pak tyto klíče přidělujete vybraným oddělením či osobám. Každé oddělení tedy může používat pro šifrování a dešifrování vlastní přidělený klíč. Uživatelé, kteří tento klíč nemají, nedokáží data rozšifrovat.

 • Mohu používat DESlock+ v interní síti bez internetového připojení?
  Klienty DESlock+ můžete používat samostatně bez připojení k internetu, přijdete ale o možnost vzdálené správy. DESlock+ klienti totiž standardně využívají pro komunikaci s Enterprise serverem (aplikace pro vzdálenou správu) internetový Proxy server výrobce - DESlock+ Cloud. Každá stanice, kterou chcete spravovat pomocí Enterprise serveru tak musí mít internetovou konektivitu, a stejně tak Enterprise server, jelikož přes Proxy ověřuje a synchronizuje licence.

DESlock+ Proxy Server

 • Jaké typy databáze podporuje DESlock+ Enterprise server?
  Součástí instalátoru Enterprise Serveru je Microsoft SQL Server Express. Při instalaci však můžete zvolit připojení k vlastnímu Microsoft SQL Serveru. Jiné databázové systémy nejsou podporovány.

nahoru


deslock, technologická aliance,

(0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Celé jméno:
E-mail:
Komentář:
Ochrana před roboty 
 
Pro přidání komentáře musíte vyplnit ochranu před roboty.
Kolik je dva krát tři?