Databáze znalostí: Obchodní podpora

Obecné obchodní dotazy

Autor: | Poslední úprava: 28.01.2021 15:51:36

1) Jaké jsou možnosti platby?

Přečtěte si v následujícím článku, jak produkt ESET uhradit.

2) Jak je možné uhradit fakturu a jaká je splatnost faktury?

Splatnost zálohové faktury je 14 dní. Úhradu můžete provést převodem z bankovního účtu nebo poštovní poukázkou typu A na poště. Zálohová faktura obsahuje veškeré údaje potřebné k platbě – číslo účtu, variabilní symbol a částku s DPH. Daňový doklad zasíláme ihned poté, kdy od vás obdržíme platbu za zálohovou fakturu.

3) Proč není možné zakoupit licenci pro 3 PC na IČO?

Licence řešení ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security nebo ESET Smart Security Premium pro 3 PC je možné zakoupit i na společnost, při vyplnění fakturačních údajů si sami zvolíte, zda jste fyzická osoba nepodnikají nebo právnický subjekt.

Výjimkou je balíček ESET Family Security Pack, který je určený pro domácnosti, a není tedy možné ho objednat na IČO, ani používat pro firemní účely.

4) Proč je cena pro 3 PC lepší než pro 4 PC?

U domácností jsou velmi rozšířeny licence pro tři počítače. Z tohoto důvodu jsme je zvýhodnili, aby byly pro domácnosti cenově dostupnější.

5) Proč je cena za licenci 5 PC vyšší než pro 4 PC?

Důvodem nárůstu ceny u licence pro 5 PC je to, že od počtu 5 licencí spadají licence do firemní kategorie (Secure), kde zákazník získá jako součást licence další nástroje a aplikace zcela zdarma: ESET Remote Administrator pro vzdálenou správu stanic, portál ESET License Administrator pro správu licencí atp.

6) Proč jsou ceny nad 100 PC neveřejné? Proč nemohu objednat nad 100 PC?

Ceny nad 100 PC jsou projektové ceny, které jsou stanoveny individuálně a je nutné je evidovat v naší databázi. Objednat je možné pouze na základě cenové nabídky dle komunikace s obchodním oddělením.

7) Co se stane po dokončení objednávky?

Po dokončení objednávky obdržíte e-mailové potvrzení o jejím přijetí. Pokud vaši objednávku obdržíme v pracovní den do 16:30, zašleme vám licenční e‑mail s přístupovými údaji pro stažení produktu ESET a dalšími podstatnými informacemi ještě tentýž den. Licenční přístupy jsou aktivní ode dne objednání. V jiném případě licenční e‑mail zasíláme následující pracovní den.

8) Co je elektronická faktura?

Elektronická faktura je doklad obsahující údaje o odběrateli a dodavateli, údaje potřebné k platbě a částku za prodané služby/produkty. Faktura je ve formátu PDF. V případě zálohové faktury se nejedná o daňový doklad. Daňový doklad zasíláme ihned poté, kdy od vás obdržíme platbu za zálohovou fakturu. Jedná se o daňový doklad zaslaný v elektronické podobě, také ve formátu PDF. Dle zákona 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty, §26, jde o elektronický daňový doklad s právně naprosto přípustnou formou.

objednávka licence, platba licence, možnosti platby, faktura