Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

ESET Family Security Pack

Autor: | Poslední aktualizace: 06.09.2019 10:47:26

1) Mohu přejít ze stávající licence ESET Internet Security nebo ESET NOD32 Antivirus na řešení ESET Family Security Pack? 

Není to možné. ESET Security Family Pack si musíte zakoupit jako novou licenci. Licence je aktivní ode dne objednání na jeden rok a proto ji doporučujeme zakoupit až v den vypršení licence stávající.

2) Proč je cena ESET Family Security Packu výhodnější než nákup samostatných licencí?

Cena ESET Family Security Pack je výhodnější, jelikož jde o speciální balíček našich produktů (licencí).

3) Proč nelze zakoupit ESET Family Security Pack na firmu, organizaci nebo živnostníka (právnická osoba)?

Produkt ESET Family Security Pack určen výhradně pro domácí uživatele, může ho tedy zakoupit pouze fyzická osoba nepodnikající.

4) Kde stáhnu ESET Family Security Pack?

ESET Family Security Pack není samostatný produkt (program). Je to balíček několika produktů, nebo lépe řečeno, je to licence, která Vám umožní používat 3 libovolné produkty ESET pro běžné počítače a notebooky a 3 libovolné produkty ESET pro mobilní zařízení za velmi výhodnou cenu. Více informací o stažení a aktivaci programu naleznete zde.

Hodnocení článku (1 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc