Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Filtrování SMS nefunguje na Androidu 4.4 (KitKat)

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 10.09.2020 17:35:39

Vzhledem k rozsáhlým změnám v operačním systému Android 4.4 (KitKat) není z technických důvodů možné pomocí aplikace ESET Mobile Security na této verzi OS filtrovat SMS. Android od verze 4.4 již neumožňuje ostatním aplikacím manipulovat se zprávami, mohou je pouze číst. Pokud vás zajímají podrobnosti, můžete se podívat přímo do popisu API operačního systému Android 4.4.

Vzdálené ovládání zařízení pomocí SMS příkazů aplikace ESET Mobile Security pro Android od verze 2.0.868 stále podporuje díky pomocné aplikaci ESET SMS Tool. SMS zpráva se sice zobrazí v seznamu doručených zpráv, přesto ESET Mobile Security pro Android po přečtení této zprávy provede odpovídající akci.

Je dobré vědět:
Pokud máte ve svém mobilním zařízení Android 4.4, na nemožnost filtrování SMS vás ESET Mobile Security pro Android upozorní při vytváření nového blokovacího pravidla.

ESET Mobile Security – filtrování SMS

Štítky: filtrování hovorů, filtrování zpráv, filtrování sms, nefunkční filtrování

Hodnocení článku (0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc