Databáze znalostí: Domácnosti

ESET Family Security Pack - stažení, instalace a aktivace

Autor: | Poslední úprava: 08.04.2014 15:22:56

ESET Family Security Pack není samostatný produkt (program). Jedná se o balíček několika produktů, nebo lépe řečeno, je to licence, která Vám umožní používat 3 libovolné produkty ESET pro běžné počítače a notebooky a 3 libovolné produkty ESET pro mobilní zařízení za velmi výhodnou cenu.

Příklad využití

V domácnosti používáte tři počítače a tři mobilní zařízení:

  • 1 stolní počítač s Windows 10
  • 1 notebook MacBook Air s operačním systémem macOS
  • 1 starší notebook, na kterém běží Windows 7 SP1
  • 1 mobilní telefon s Androidem
  • 1 tablet s Androidem

Instalace produktů

V rámci licence pro ESET Family Security Pack všechna výše uvedená zařízení v jedné domácnosti ochráníte pomocí určeného produktu ESET:


Všechny produkty si stáhnete z webových stránek ESET. ESET Mobile Security pro Android pak z obchodu Google Play.


Pro výběr správného domácího bezpečnostního řešení pro váš operační systém můžete využít průvodce:

Průvodce výběrem správného programu

V případě, že se později rozhodnete změnit nějaký operační systém či počítač za jiný, stačí, pokud z původního počítače produkt ESET odinstalujete a nainstalujete na nový počítač, případně jen provedete novou instalaci produktu pro nový operační systém. Licence není vázána na konkrétní operační systém či počítač. Je nutné jen zachovat počty licencí (3+3).


Aktivace produktů

ESET Family Security Pack můžete zakoupit jako elektronickou licenci nebo v krabicovém balení. V případě elektronické licence obdržíte po nákupu licenční údaje do své e-mailové schránky a produkty si stáhnete z webových stránek ESET.

Součástí krabicového balení je štítek s aktivačním klíčem (kódem). Tento kód použijte pouze pro první aktivaci jakéhokoliv produktu, který jste si nainstalovali. V případě, že máte krabicové balení obsahující instalační médium, nepoužívejte jej, stáhněte si požadovaný produkt z webových stránek ESET Verze programu na přiloženém médiu již nemusí být aktuální.

Při prvotní aktivaci aktivačním klíčem je nutné zadat vaše osobní údaje včetně e-mailové adresy. Na tuto adresu vám po úspěšné aktivaci přijdou licenční informace. Aktivaci dalších produktů pak provádíte výhradně již těmito licenčními údaji.

Poznámka:
Aktivace programu ESET pro Windows je popsána v tomto článku. Aktivaci ESET Mobile Security pro Android najdete v tomto článku.