Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

ESET Family Security Pack - stažení, instalace a aktivace

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 14.05.2020 11:18:11

ESET Family Security Pack není samostatný produkt (program). Jedná se o balíček několika produktů, nebo lépe řečeno, je to licence, která Vám umožní používat 3 libovolné produkty ESET pro běžné počítače a notebooky a 3 libovolné produkty ESET pro mobilní zařízení za velmi výhodnou cenu.

Příklad využití

V domácnosti používáte tři počítače a tři mobilní zařízení:

  • 1 stolní počítač s Windows 10
  • 1 notebook MacBook Air s operačním systémem macOS
  • 1 starší notebook, na kterém běží Linux
  • 1 mobilní telefon s Androidem
  • 1 tablet s Androidem

Instalace produktů

V rámci licence pro ESET Family Security Pack všechna výše uvedená zařízení v jedné domácnosti ochráníte pomocí určeného produktu ESET:


Všechny produkty si stáhnete z webových stránek ESET. ESET Mobile Security pro Android pak z obchodu Google Play.


Pro výběr správného domácího bezpečnostního řešení pro váš operační systém můžete využít průvodce:

Průvodce výběrem správného programu

V případě, že se později rozhodnete změnit nějaký operační systém či počítač za jiný, stačí, pokud z původního počítače produkt ESET odinstalujete a nainstalujete na nový počítač, případně jen provedete novou instalaci produktu pro nový operační systém. Licence není vázána na konkrétní operační systém či počítač. Je nutné jen zachovat počty licencí (3+3).


Aktivace produktů

ESET Family Security Pack můžete zakoupit jako elektronickou licenci nebo v krabicovém balení s instalačním médiem. V případě elektronické licence obdržíte po nákupu licenční údaje do své e-mailové schránky a produkty si stáhnete z webových stránek ESET. Ve zprávě naleznete zvlášť licenční údaje pro produkty ESET pro běžné počítače a notebooky a zvlášť licenční údaje pro mobilní řešení. Každý instalovaný produkt je tak nutné aktivovat správnými licenčními údaji.

Součástí krabicového balení je štítek s aktivačním klíčem (kódem). Tento kód použijte pouze pro první aktivaci jakéhokoliv produktu, který jste si nainstalovali. I v tomto případě doporučujeme stáhnout konkrétní produkty z webových stránek ESET, jelikož verze programu na přiloženém médiu již nemusí být aktuální.

Při prvotní aktivaci aktivačním klíčem je nutné zadat vaše osobní údaje včetně e-mailové adresy. Na tuto adresu Vám po úspěšné aktivaci přijdou licenční informace. Aktivaci dalších produktů pak provádíte výhradně již těmito licenčními údaji. Ve zprávě naleznete zvlášť licenční údaje pro produkty ESET pro běžné počítače a notebooky a zvlášť licenční údaje pro mobilní řešení. Každý instalovaný produkt je nutné aktivovat správnými licenčními údaji.

Poznámka:
Aktivace programu ESET pro Windows je popsána v tomto článku. Aktivaci ESET Mobile Security pro Android najdete v tomto článku.

Hodnocení článku (582 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc