Databáze znalostí:

Jak stáhnout a nainstalovat produkt ESET pro Windows?

Autor: Martin Buchta | Poslední úprava: 22.04.2022 12:29:24

Pokud vlastníte licenci na ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security nebo ESET NOD32 Antivirus, případně jste si zakoupili balík ESET Family Security Pack, a chcete si bezpečnostní řešení nainstalovat, postupujte podle následujících kroků:

Stáhněte si online instalační balíček produktu ESET: Stáhnout

Stažený soubor eset_smart_security_premium_live_installer.exe spusťte a postupujte podle kroků na obrazovce.

V případě potřeby klikněte na menu jazyků na symbol šipky a změňte jazyk, v jakém chcete produkt instalovat. Klikněte na tlačítko Pokračovat.

Přijměte licenční ujednání.

Pokud máte vytvořený účet ESET HOME a licenci k produktu již v účtu přidanou, přihlaste se jednou z uvedených metod.

Pokud účet založený nemáte, vytvořte si jej nebo přihlášení přeskočte.

Přihlášení k účtu ESET HOME

Klikněte na Použít zakoupený licenční klíč, případně produkt aktivujte prostřednictvím účtu ESET HOME.

Výběr způsobu aktivace

Zadejte licenční klíč a klikněte na Pokračovat, případně vyberte pro aktivaci licenci z účtu ESET HOME. Produkt se nainstaluje s odpovídající licencí.

Poznámka:
Licenční údaje naleznete v e-mailu, který jste obdrželi při nákupu produktu. Pokud jste ztratili licenční údaje, nechte si znovu zaslat licenční certifikát. Pokud máte klasické licenční údaje (uživatelské jméno a heslo), převeďte si je v konvertoru portálu ESET HOME na licenční klíč.

Proveďte kontrolu, zda aktivujete správný produkt, a klikněte na Pokračovat, případně produkt kliknutím na příslušný odkaz Změňte.

Rozhodněte, zda chcete zapnout využívání dat z cloudového reputačního systému ESET LiveGrid, který zvyšuje účinnost bezpečnostního řešení, zda chcete zapnout detekci potenciálně nechtěných aplikací a zda chcete zapojit do programu zvyšování spokojenosti zákazníků > klikněte na Povolit vše a pokračovat / Pokračovat. Pokud chcete vědět Jaké informace sbíráme, klikněte na příslušný odkaz.

Vyčkejte na dokončení instalace. Pokud byla instalace úspěšná, ukončete průvodce kliknutím na tlačítko Dokončit.

Dokončení instalace

Štítky: instalace, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium, ESET NOD32 Antivirus, jak nainstalovat, jak stáhnout, instalace ESET, instalace na windows

Hodnocení článku (30 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc