Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí:
Jak stáhnout a nainstalovat produkt ESET pro Windows?
Autor: Martin Buchta | Poslední úprava: 18.11.2021 13:25:33

Pokud vlastníte licenci na ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security nebo ESET NOD32 Antivirus, případně jste si zakoupili balík ESET Family Security Pack, a chcete si bezpečnostní řešení nainstalovat, postupujte podle následujících kroků:

Stáhněte si online instalační balíček produktu ESET: Stáhnout

Stažený soubor eset_smart_security_premium_live_installer.exe spusťte a postupujte podle kroků na obrazovce.

ESET Installer

V případě potřeby si změňte jazyk, v jakém chcete produkt instalovat, a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Přijměte licenční ujednání.

Souhlas s licenčním ujednáním

Pokud máte vytvořený účet ESET HOME a licenci k produktu již v účtu přidanou, přihlaste se. Pokud účet založený nemáte, přihlášení přeskočte, eventuálně si účet vytvořte

Přihlášení k účtu ESET HOME

Klikněte na Použít zakoupený licenční klíč, případně produkt aktivujte prostřednictvím účtu ESET HOME.

Výběr způsobu aktivace

Zadejte licenční klíč > Pokračovat / vyberte pro aktivaci licenci z účtu ESET HOME. Produkt se nainstaluje s odpovídající licencí.

Zadání licenčního klíče

Poznámka:
Licenční údaje naleznete v e-mailu, který jste obdrželi při nákupu produktu. Pokud jste ztratili licenční údaje, nechte si znovu zaslat licenční certifikát. Pokud máte klasické licenční údaje (uživatelské jméno a heslo), převeďte si je konvertoru portálu ESET HOME na licenční klíč.

Proveďte kontrolu, zda je aktivován správný produkt, a klikněte na Pokračovat, případně produkt kliknutím na příslušný odkaz Změňte.

Změna produktu

Rozhodněte, zda chcete zapnout detekci potenciálně nechtěných aplikací a využívání dat z cloudového reputačního systému ESET LiveGrid, který zvyšuje účinnost bezpečnostního řešení.

Výběr možností detekce

Vyberte, zda se chcete zapojit do programu zvyšování spokojenosti zákazníků > klikněte na Pokračovat. Pro více informací o tomto programu klikněte na odkaz Jaké informace sbíráme.

Zapojení do programu zvyšování spokojenosti zákazníků

Vyčkejte na dokončení instalace a průvodce ukončete kliknutím na tlačítko Dokončit.

Dokončení instalace

Štítky: instalace, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium, ESET NOD32 Antivirus, jak nainstalovat, jak stáhnout, instalace ESET, instalace na windows

Hodnocení článku (29 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc