Databáze znalostí:

Jak stáhnout a nainstalovat produkt ESET pro Windows?

Autor: | Poslední úprava: 22.04.2022 12:29:24

Pokud vlastníte licenci na ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security nebo ESET NOD32 Antivirus, případně jste si zakoupili balík ESET Family Security Pack, a chcete si bezpečnostní řešení nainstalovat, postupujte podle následujících kroků:

Stáhněte si online instalační balíček produktu ESET: Stáhnout

Stažený soubor eset_smart_security_premium_live_installer.exe spusťte a postupujte podle kroků na obrazovce.

V případě potřeby klikněte na menu jazyků na symbol šipky a změňte jazyk, v jakém chcete produkt instalovat. Klikněte na tlačítko Pokračovat.

Přijměte licenční ujednání.

Pokud máte vytvořený účet ESET HOME a licenci k produktu již v účtu přidanou, přihlaste se jednou z uvedených metod.

Pokud účet založený nemáte, vytvořte si jej nebo přihlášení přeskočte.

Přihlášení k účtu ESET HOME

Klikněte na Použít zakoupený licenční klíč, případně produkt aktivujte prostřednictvím účtu ESET HOME.

Výběr způsobu aktivace

Zadejte licenční klíč a klikněte na Pokračovat, případně vyberte pro aktivaci licenci z účtu ESET HOME. Produkt se nainstaluje s odpovídající licencí.

Poznámka:
Licenční údaje naleznete v e-mailu, který jste obdrželi při nákupu produktu. Pokud jste ztratili licenční údaje, nechte si znovu zaslat licenční certifikát. Pokud máte klasické licenční údaje (uživatelské jméno a heslo), převeďte si je v konvertoru portálu ESET HOME na licenční klíč.

Proveďte kontrolu, zda aktivujete správný produkt, a klikněte na Pokračovat, případně produkt kliknutím na příslušný odkaz Změňte.

Rozhodněte, zda chcete zapnout využívání dat z cloudového reputačního systému ESET LiveGrid, který zvyšuje účinnost bezpečnostního řešení, zda chcete zapnout detekci potenciálně nechtěných aplikací a zda chcete zapojit do programu zvyšování spokojenosti zákazníků > klikněte na Povolit vše a pokračovat / Pokračovat. Pokud chcete vědět Jaké informace sbíráme, klikněte na příslušný odkaz.

Vyčkejte na dokončení instalace. Pokud byla instalace úspěšná, ukončete průvodce kliknutím na tlačítko Dokončit.

Dokončení instalace

Štítky: instalace, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium, ESET NOD32 Antivirus, jak nainstalovat, jak stáhnout, instalace ESET, instalace na windows