Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Jak stáhnout a nainstalovat produkt ESET pro Windows?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 10.09.2020 17:25:34

Pokud vlastníte licenci na ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security nebo ESET NOD32 Antivirus, případně jste si zakoupili balík ESET Family Security Pack, a chcete si bezpečnostní řešení nainstalovat, postupujte podle následujících kroků:

Stáhněte si online instalační balíček produktu ESET: Stáhnout

Stažený soubor eset_smart_security_premium_live_installer.exe spusťte a postupujte podle kroků na obrazovce.

ESET Installer

V případě potřeby si změňte jazyk, v jakém chcete produkt nainstalovat, a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Odsouhlaste licenční ujednání.

V dalším kroku produkt aktivujte. Zadejte do produktu licenční klíč nebo jej aktivujte prostřednictvím Správce licencí. Po zadání licenčního klíče/vybrání licence z my.eset.com účtu se vám aktivujte a nainstaluje produkt odpovídající vaší licenci.

ESET Installer

Poznámka:
Licenční údaje naleznete v e-mailu, který jste obdrželi při nákupu produktu. Pokud jste ztratili licenční údaje, nechte si znovu zaslat licenční certifikát. Pokud máte klasické licenční údaje (uživatelské jméno a heslo), převeďte si je na portále my.eset.com na licenční klíč.

V dalším kroku se rozhodněte, zda chcete zapnout detekci potenciálně nechtěných aplikací a využívání dat z cloudového reputačního systému ESET LiveGrid, který zvyšuje účinnost bezpečnostního řešení.

ESET Installer

V případě zájmu se můžete zapojit do programu zvyšování spokojenosti zákazníků a instalaci zahajte kliknutím na tlačítko Nainstalovat. Pro více informací o tomto programu klikněte na odkaz Jaké informace sbíráme.

ESET Installer

Vyčkejte na dokončení instalace a průvodce ukončete kliknutím na tlačítko Dokončit.

ESET Installer

Štítky: instalace, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium, ESET NOD32 Antivirus, jak nainstalovat, jak stáhnout, instalace ESET, instalace na windows

Hodnocení článku (29 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc