Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Jak stáhnout a nainstalovat ESET Mobile Security pro Android?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 22.06.2021 15:07:59

Pokud si chcete nainstalovat bezpečnostní aplikaci ESET Mobile Security pro Android do svého mobilního zařízení (chytrého telefonu nebo tabletu) s operačním systémem Android, postupujte podle následujících kroků.

Nyní na Google Play

Ťukněte na výše uvedené tlačítko Google Play, nebo ve svém telefonu otevřete aplikaci Obchod Play a zadejte do vyhledávacího pole ESET Mobile Security.

Instalace ESET Mobile Security z Google Play

Klikněte na tlačítko Nainstalovat (nebo Instalovat).

Je dobré vědět:
Pokud vás webová stránka vyzve k přihlášení, přihlaste se Google účtem spárovaným se zařízením, do kterého aplikaci instalujete. Aplikace se nainstaluje do zařízení po připojení zařízení k internetu.

Jakmile dojde k úspěšné instalaci, při prvním spuštění aplikace se zobrazí průvodce nastavením. Po jeho dokončení můžete přejít k aktivaci. Další kroky popisujeme v příručce k ESET Mobile Security.

Poznámka:
ESET Mobile Security je možné používat zcela zdarma. Zadáním licenčních údajů odemknete prémiové funkce, jako je Anti-Theft, Filtr hovorů, Anti-Phishing a Audit aplikací. Jestliže zakoupíte aplikaci formou předplatného v Obchod Play, dojde k automatickému ověření vaší e-mailové adresy a aktivaci Premium verze. Pokud jste licenci zakoupili mimo Obchod Play, pro aktivaci postupujte podle návodu v odkazu.

Štítky: SOLN2997, ESET Mobile Security, instalace ESET Mobile Security, instalace mobile security, mobile security, instalace android, Obchod Play, Google Play, nainstalovat, instalovat

Hodnocení článku (20 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc