Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Jak stáhnout a nainstalovat ESET Mobile Security pro Android?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 04.06.2021 14:37:42

Pokud si chcete nainstalovat bezpečnostní aplikaci ESET Mobile Security pro Android do svého mobilního zařízení (chytrého telefonu nebo tabletu) s operačním systémem Android, postupujte podle následujících kroků.

Nyní na Google Play

Jak nainstalovat ESET Mobile Security z Google Play

Využijte tlačítko výše nebo si otevřete ve svém zařízení aplikaci Google Play a v obchodě najděte ESET Mobile Security & Antivirus.

Klikněte na tlačítko Nainstalovat,.

Instalace ESET Mobile Security z Google Play

Aplikace se automaticky nainstaluje do vašeho mobilního zařízení.

Po dokončení instalace aplikace se při prvním spuštění zobrazí průvodce nastavením. Další kroky popisujeme v příručce k ESET Mobile Security.

Poznámka:
ESET Mobile Security je možné používat zcela zdarma. Zadáním licenčních údajů odemknete prémiové funkce jako je pokročilý Anti-Theft, Filtr hovorů, Anti-Phishing a Audit aplikací. Při zakoupení aplikace prostřednictvím obchodu Google Play dojde k automatickému ověření vaší e-mailové adresy a aktivaci premium verze. Pokud jste licenci zakoupili mimo obchod Google Play, pro aktivaci aplikace postupujte podle těchto kroků.

Štítky: SOLN2997, ESET Mobile Security, instalace EMS, instalace mobile security, mobile security, instalace android

Hodnocení článku (20 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc