Vložením e-mailové adresy se přihlásíte k odběru novinek.

 
 Aktuální verze

Virová databáze: 15943 (20170819)

Produkty pro domácnosti: 10.1.219

Produkty pro firmy: 6.5.2107

 Kontrola počítače
ESET Online Scanner

ESET Online Scanner je rychlý nástroj pro kontrolu počítače a odstranění nalezených hrozeb.

 Záchranné médium
ESET SysRescue Live

ESET SysRescue Live je nástroj pro odstranění škodlivého kódu nezávisle na operačním systému.

Databáze znalostí

Jak aktualizovat ESET NOD32 Antivirus / ESET Smart Security na nejnovější verzi?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 21.11.2014 10:52:55

V rámci licence nejste vázáni na používání konkrétní verze programu ESET. Proto můžete po vydání nové verze programu provést jeho aktualizaci jedním z následujících způsobů a to se současným zachováním nastavení včetně informací o licenci.

» Aktualizace přímo z programu ESET

» Instalace nové verze programu ESET stažením z webových stránek

Upozornění

Poznámka:
Pro přehled jednotlivých verzí produktů ESET klikněte sem.

Aktualizace na nejnovější verzi přímo z programu

Programy ESET určené pro domácnosti od verze 5 mohou automaticky kontrolovat dostupnost nové verze programu. Tato "programová aktualizace" je však vydávána vždy s určitým zpožděním, jelikož již obsahuje případné opravy chyb, které se objeví po vydání nové verze. Nová verze je vždy nejprve k dipozici ke stažení na našich webových stránkách. Pokud se Vám na pracovní Ploše nebo v hlavním okně programu zobrazilo oznámení, že je dostupná nová verze, postupujte podle následujících kroků.

Je dostupná nová verze programu ESET

číslo

Otevřete hlavní okno programu ESET. Pokud nevíte jak, postupujte podle tohoto návodu.

číslo

V hlavním okně programu přejděte na záložku Aktualizace a klikněte na tlačítko Instalovat.

Sekce Aktualizace v hlavním okně programu ESET

číslo

Zahájí se stahování nové verze programu:

Stahování nové verze programu

číslo

Poté se automaticky spustí instalace nové verze:

Instalace nové verze programu

číslo

Pro dokončení celé akce restartujte počítač.

Dokončení aktualizace ESET Smart Security

nahoru

Instalace nové verze stažením z webových stránek

číslo

Nainstalujte si nejnovější verzi programu ESET.

Upozornění

Upozornění:
Pokud přecházíte nejméně ob jednu verzi, například z verze 5 na verzi 7, doporučujeme stávající verzi programu ESET nejprve odinstalovat.

nahoru

Štítky: SOLN2476, je dostupná nová verze, nová verze, aktualizace eset, aktualizace programu, aktualizace na vyšší verzi, jak aktualizovat na vyšší verzi, ugrade programu, upgrade eset

(16 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc

Komentáře (7)

Jana.Jeanie
05.10.2014 14:18:39
Mně také přišel e-mail servis(zavináč)eset.cz se zprávou na výměnu celého programu z Eset 7 na Eset 8 zdarma, protože mám placenou licenci do dalších let. Dala jsem tedy instalaci - instalátor uložila na plochu, poté jsem spustila z instalátoru instalaci. Také mám placenou licenci, vše se mi řádně nainstalovalo ve Win 8,1 OS, provedla restart a mám vše ok. Nová verze Eset Smart Security 8 je pod číslem 8.0.301.4 . Tady jak čtu ty Vaše příspěvky nabývám dojmu, že se jedná o nedorozumění. V programu Eset je sice možnost upozorňování na nové aktualizace programu s novými číselnými verzemi např. Eset 7 - verze 7.0.317.4, ale netýká se každoroční výměny celého programu - tj. z ESET 7 na ESET 8. Tady se musí použít instalátor nového programu ESET 8 Smart Security z toho dopisu s linkem na instalaci nebo instalátor přímo ze stránky webu příslušný instalátor a zadat tam pak licenci po zaplacení.
Martin Jonáš
07.10.2014 10:23:15
Dobrý den,
aktuálně je možné provést aktualizaci na verzi 8 jen instalací nové verze. Tu můžete nainstalovat přes verzi 7, lepší je však provést raději nejprve odinstalaci verze 7, restartovat počítač a poté nainstalovat verzi 8 a aktivovat licenčními údaji. Verze 7 Vás na novou verzi 8 ještě neupozorní, jelikož aktualizace, která funguje přímo v programu (což je popisováno v první části tohoto článku), je vydávána až později.
Johanka
05.10.2014 17:04:45
Stáhla jsem Eset 8 a spustila instalaci stejně jako Jana.Jeanie. Proces proběh stylem odinstalace Eset 7 - instalace Eset 8 - restart PC a hotovo. Vše OK, vyzkoušejte... :c)
Tomas
05.10.2014 17:39:28
Díky za tip, stačí dát aktualizaci a klidně aktualizovat jen volbou "spustit program", restart a je to. Pamatuje si to i číslo licence, poslední aktualizaci virové databáze - takže v pohodě. Taky jsem nejdřív mačkal aktualizaci programu...., ale díky nápovědě tady jsem to rychle dořešil - díky Jana.Jeanie a Johanka :-)
Ivo Šnajdr
29.06.2015 10:10:37
Dobrý den,

zaujala mne nabídka přechodu na novou verzi. Jsem ovšem trochu zaskočen způsobem: Podle údajů programu mám verzi 4.2.71.2. To je asi k verzi 8 daleko, že? Jak mám postupovat při aktualizaci programu? na PC je OS Windows 7.

S pozdravem

Ivo Šnajdr
Martin Buchta
22.07.2015 07:50:43
Dobrý den,
postup je jednoduchý. Stávající verzi odinstalujte a po restartu si z našich stránek stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi.
Norbert
21.07.2015 16:15:18
To si musíte hlídat, Šnajdr, ty verze
Vložit nový komentář

(Upozornění: Komentáře neslouží k řešení požadavků na technickou podporu. Pro kontaktování technické podpory klikněte sem.)

 
Celé jméno:
E-mail:
Komentář:
Ochrana před roboty 
 
Pro přidání komentáře musíte vyplnit ochranu před roboty.
Kolik je dva krát tři?