Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Jak exportovat/importovat nastavení produktu ESET?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 14.05.2020 12:54:19

Většina produktů ESET podporuje import a export nastavení. Toho je možné využít např. při opakované instalaci, kdy nemusíte veškeré volby v produktu nastavovat znovu. Nejprve si nastavení vyexportujete a uložíte do souboru. Tento soubor pak můžete kdykoliv zpětně do produktu naimportovat. Veškerá nastavení pak budou odpovídat hodnotám uloženým v souboru s konfigurací.

Otevřete hlavní okno produktu ESET a přejděte na záložku Nastavení.
V pravé části okna dole klikněte na tlačítko Import a export nastavení.

Import / export nastavení

Zvolte, zda chcete konfiguraci uložit do souboru (Export nastavení) nebo naopak ze souboru načíst (Import nastavení). Poté klikněte na tlačítko "…" a zvolte cestu a jméno pro uložení souboru nebo vyberte soubor s nastavením (xxx.xml). který chcete naimportovat. Po kliknutí na tlačítko OK se provede zvolená operace.

Import / export nastavení

Štítky: uložení nastavení, export nastavení, jak uložit nastavení, záloha nastavení

Hodnocení článku (3 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc