Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Mohu si nainstalovat vždy poslední nejnovější verzi produktu?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 14.05.2020 07:32:49

V rámci platné licence můžete vždy používat nejnovější verzi produktu. Pokud jste si například v době zakoupení licence nainstalovali ESET Internet Security ve verzi 12 a následně vydáme ESET Internet Security 13, můžete si bezplatně novou verzi nainstalovat.

Novou verzi naleznete v den vydání ke stažení na našich webových stránkách. Aktualizaci v rámci produktu distribuujeme uživatelům až ve chvíli, kdy jsme si jisti, že produkt neobsahuje kritické chyby. To znamená, že pokud máte povolenu aktualizaci programových komponent, produkt si do několika týdnů od vydání stáhne novou verzi, a následně vás vyzve k restartování počítače pro dokončení instalace.

V případě aplikací nainstalovaných prostřednictvím Google Play jsou uživatelům aktualizace distribuovány postupně. Při nastavené automatické aktualizaci aplikací se na vaše zařízení může nová verze dostat se zpožděním několika dní. Vždy si můžete aplikaci v obchodě vyhledat ručně (například ESET Mobile Security) a kliknout na tlačítko Aktualizovat.

Poznámka:
Podrobný aktualizační postup naleznete v článku Jak aktualizovat program ESET pro Windows na nejnovější verzi?

Štítky: nová verze, aktualizace na novou verzi, aktuální verze, bezplatná aktualizace

Hodnocení článku (1 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc