Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí: Domácnosti > Licence / aktivace
Mohu více operačních systémů na jednom počítači chránit jednou licencí?
Autor: Martin Buchta | Poslední úprava: 30.09.2021 15:13:23

Jako domácí uživatelé můžete v rámci ESET Unilicence zabezpečit jednou licencí až 3 operační systémy na jednom domácím fyzickém počítači. Nezáleží, zda další operační systémy jsou nainstalované ve virtuálním prostředí (Virtual Machine, Boot Camp, Parallels Desktop) nebo fyzicky na pevném disku (multi boot). Licence (licenční klíč) není vázán na konkrétní produkt, který jste zakoupili, je možné ji použít i v dalších ESET produktech pro jiné operační systémy. Licence není vázána ani na jeden konkrétní počítač.

Příklad 1:

Máte zakoupenou licenci pro ESET Internet Security a používáte notebook s operačním systémem Windows. Při nákupu nového notebooku se rozhodnete pro MacBook. Na původním notebooku tedy ESET Internet Security odinstalujte a s pomocí svých licenčních údajů si stáhnete ESET CyberSecurity Pro, který nainstalujete na nový MacBook. Není nutné kupovat novou licenci. Stejně tak, pokud na tomto Macu budete dále používat systém Windows v prostředí Boot Camp nebo Parallels Desktop, jednoduše do tohoto prostředí nainstalujete produkt pro Windows. Vše v rámci jedné licence.

Je dobré vědět:
Další podrobné informace o ESET Unilicenci naleznete na této stránce.

Štítky: bootcamp, virtuální operační systém, Mac OS, multilicence, boot manager, více licencí, více počítačů, několik počítačů

Hodnocení článku (37 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc