Databáze znalostí

Jak stahovat prověřené aktualizace se zpožděním?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 01.04.2014 16:36:08

Pravidelná aktualizace virové databáze a programových modulů programů ESET je klíčová pro zajištění maximální bezpečnosti a včasné detekce nejnovějších hrozeb. V některých případech může aktualizace přinést falešné poplachy při detekci nebo problémy po aktualizaci programových modulů, což je ve velkých firemních sítích nežádoucí. Společnost ESET vyvíjí maximální úsilí na odhalení potenciálních problémů souvisejících s aktualizacemi, ale nikdy není možné 100% vyloučit jejich výskyt.

Z tohoto důvodu byl vytvořen speciální aktualizační server, na kterém jsou aktualizace vydávány s 12 hodinovým zpožděním. Tento časový posun oproti běžným aktualizačním serverům poskytuje společnosti ESET v případě problémů dostatečný prostor pro vydání opravné aktualizace a podniknutí dalších kroků a síťoví administrátoři zároveň získávají prostor pro zabránění distribuce těchto aktualizací na velké množství klientů.

Varování

Důležité:
Stahování aktualizací se zpožděním zvyšuje zranitelnost vaší sítě proti rychle se šířícím infiltracím.
Před přechodem na opožděný aktualizační server doporučujeme prověřit úroveň zabezpečení vaší sítě.


Pokud aktualizujete klienty pomocí ESET Remote Administrator nebo se aktualizují přímo ze serverů společnosti ESET, a chcete minimalizovat dopady způsobené aktualizací virové databáze a programových komponent, zaměňte v nastavení produktů stávající aktualizační server za:

http://update.eset.com/deferred/eset_upd/

 

Změna aktualizačního serveru v ESET Endpoint

 

Štítky: SOLN2663, opožděné aktualizace, zpoždění aktualizace, ověřené aktualizace, deferred update

Hodnocení článku (0 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc