Produkty ESET, které jsou na konci svého životního cyklu, již nebudou zajišťovat ochranu vašeho počítače:
Staré a nepodporované verze produktů ESET si brzy přestanou stahovat aktualizace detekčního jádra a programových modulů. Pro zajištění maximální ochrany si bezplatně aktualizujte vámi používané řešení ESET na nejnovější verzi. Přehled dotčených verzí společně s možnými aktualizačními scénáři naleznete v migračním průvodci.

Databáze znalostí

Jak poslat větší soubory na technickou podporu?

Autor: Martin Buchta | Poslední aktualizace: 09.04.2020 10:50:42

Někdy je nutné poslat na technickou podporu soubory s větší velikostí než 8 MB, což je celkový limit pro přílohy posílané prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro zasílání některých protokolů či dump souborů tak tento limit nestačí. Pokud potřebujete zaslat na technickou podporu soubory s celkovou velikostí přesahující tento limit, nahrajte je na veřejný FTP server technické podpory (ftp://incoming:incoming@ftp.eset.cz). Poté nás nezapomeňte informovat, jaké soubory (s jakými názvy) jste na FTP server uložili. Soubory vždy zabalte do zipu nebo raru, děkujeme.

Adresa FTP serveru ftp.eset.cz
Přihlašovací jméno
incoming
Přihlašovací heslo
incoming

Je dobré vědět:
Na FTP serveru je z bezpečnostních důvodů zakázáno listování. Po připojení tak na serveru neuvidíte nahraný obsah.

Můžete také využít některou veřejnou službu pro posílání souborů. Jako e-mailovou adresu příjemce zásilky napište vlastní adresu a po nahrání souboru nám pošlete odkaz k jeho stažení.

Štítky: velké soubory, velká příloha, FTP server eset, jak odeslat soubory

Hodnocení článku (6 hlasující(ch))
Tento článek se hodil
Tento článek není nic moc